Биогель – уход и укрепление ногтей Красиві нігті - це перш за все здорові нігті. На жаль, останнім часом все рідше і рідше можна зустріти дівчину, яка, не докладаючи особливих зусиль, має прекрасний манікюр.

Побутова хімія, яку ми використовуємо в нашому повсякденному житті для миття посуду, прибирання не кращим чином відображається на зовнішньому вигляді рук і нігтів. При регулярному контакті з миючими та миючими речовинами шкіра рук ставала сухою, а нігті крихкими. Додатково до всього всі зміни, що відбуваються в організмі жінки, будь то вагітність, ослаблений імунітет моментально відображаються на нігтях.

Не так давно дівчата використовували лак, щоб приховати дрібні недоліки манікюру. Але результат, який дає дешевий лак, відноситься до негативних, ніж до позитивних. ламкість нігтів - це проблема, яка потребує лікування, а не маскування. З цим завданням відмінно справляється інновація в області нейл-індустрії - биогель . Біогель призначений для зміцнення природної нігтьової пластини. Різниця між звичайним гелем і биогелем полягає в біологічному матеріалі, який відрізняється молекулярною структурою і нюансами в нанесенні. Нарощування біогелем виконується в професійних манікюрних салонах. Використання якісного матеріалу для нарощування сприяє оздоровленню і зміцненню нігтів. Субстанція, яку завдає майстер на нігті, не перешкоджають натуральному влагообмену і впливу кисню на ніготь. Практично в кожній сучасній школі по нарощуванню нігтів використовуються інноваційні засоби для зміцнення нігтів.

Одним з таких інноваційних матеріалів є біогель. Тендітні, шаруються нігті, після покриття біоматеріалом ростуть більш міцними і міцними. Цей матеріал можна використовувати для нарощування тільки в тому випадку, якщо немає алергії на нього. Сучасні професійні засоби по догляду за нігтьовими пластинами не позбавлені естетичної привабливості.

Біогель точно також як і звичайний лак, представлений в декількох колірних варіантах. Біогель - це універсальний матеріал, який робить нігті не тільки красивими, але і здоровими. Записавшись в школу манікюру, ви можете стати справжнім професіоналом в нігтьовому справі.

Спробуйте свої сили в цьому мистецтві. У вас є всі шанси відкритий свій власний манікюрний салон.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!