Что делать, если сломался ноготь? Рецепти для краси рук

Для багатьох жінок зламаний ніготь є справжньою трагедією. Кому-то це може здатися смішним, але для жінок, які виховують нігті і ретельно за ними доглядають - це серйозна причина для розладу.

Згнітивши серце власниці поламаного нігтя доводитися прийняти єдине рішення - обрізати нігті. Але чи можна обійтися без такого кардинального рішення? Чи можна врятувати зламаний ніготь?

Що робити, якщо зламався ніготь?

Є кілька варіантів лагодження вибір тієї чи іншої залежить від ступеня поломки. Для легких травм начебто тріщинки або надлому підійде заклеювання. Здійснюється воно прозорим пластиром для нігтів. Якщо тріщина велика, то краще скористатися спеціальним клеєм. Але після його використання все додатково краще зміцнити ніготь прозорим пластиром.

Безумовно, подібні маніпуляції не здатні відновити ніготь, вони лише допомагають зберегти гарний манікюр до тих пір, поки не відросте ніготь.

У самих крайніх випадках, коли ніготь має серйозний надлом, від нього доведеться позбутися. Але варто бігти за манікюрними ножицями або кусачками, щоб обрізати під корінь свої нігтики. Можна вдатися до нарощування звернувшись до послуг фахівців. Але час на те, щоб піти в салон краси перебувати далеко не завжди. До того ж фінансова сторона цього питання може не підійти конкретному клієнтові. Можна спробувати зробити це вдома самостійно, але кожен вибирає найбільш підходящий варіант. Кому що більше підходить.

У салонах краси і спеціалізованих магазинах продаються пластикові пластинки, які імітують вільний край нігтьової пластини. Додатково до всього знадобиться клей для нігтів. Про купівлю таких речей краще потурбується заздалегідь, а не в останній момент, коли трапилася аварія. Хто знає, коли зламається ніготь, адже це може бути ввечері, а бігти тоді не буде куди.

Процедура наклеювання імплантанта нагадує на виконання звичайного манікюру.
Насамперед потерпілий ніготь потрібно очистити від забруднень, мертвою шкірки. Далі підпилюється кінчик пилкою. Для цих цілей категорично не підходить груба металева пилка. З нігтями слід поводитися дуже дбайливо, тоді і результат вийде відповідний.

Наступним етапом ставати наклеювання пластикового нігтя, а точніше його кінчика. Перед цим слід підібрати накладку відповідно до форми і довжиною. Якщо з довжиною все більш менш зрозуміло, це піддається зміні. На особливу увагу заслуговує ширина і вигин. Кращим способом перевірки є примірка.

Після того як ви переконаєтеся в тому, що підібрана накладка має правильну форму, можна переходити до наклеювання. Для кращого зчеплення з поверхнею стоїть ніготь зробити гладким і матовим за допомогою Баффа. Не варто наносити надмірно багато клею. Імплантант слід притиснути в нігтя і видалити залишки клею. Різниця між своїм і штучним нігтем підпилюється біля основи.

Протягом години краще не давати навантаження на готовий ніготь. Це потрібно для того щоб клей як слід закріпився. Після цього можна покрити нігті лаком.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!