Что может сказать форма ногтей о клиенте? Майстри нігтьового сервісу виділяють чотири основні форми нігтів, з яким вони найчастіше стикаються за родом своєї діяльності.

класичні нігті
Класичною формою вважається прямокутна. Такі нігті мають довгасту форму натуральної нігтьової пластини, бічні валики можуть бути паралельними один одному або слабко виражені. Якщо вам зустрівся клієнт з такою формою нігтів, можна вважати що вам крупно повезло. Адже це досить рідкісний тип нігтів на нашій території. Клієнти з такою формою нігтів ідеально підходять для конкурсів і виставок нігтьового мистецтва.

Клієнти, з такою формою нігтів від природи належать до спокійного психотипу. Така людина буде завжди щасливий, адже він знайшов себе.

Майстер під час роботи з таким клієнтом відчуває моральне задоволення. Як правило, клієнти з такою формою нігтів виконувати тільки манікюр і покривають нігті кольоровим покриттям. Вони навряд чи скористаються процедурою нарощування, екстравагантним дизайном, адже їм це не потрібно. Нігті таких клієнтів не потрібно додатково прикрашати і вдосконалювати, вони є шедевром, який створила сама природа.

Такі клієнти не приносять клопоту, конфліктів, які часто відбуваються в діяльності майстра манікюру.

Якщо ви плануєте брати участь в конкурсах, познайомитеся ближче з клієнтом з такою формою нігтів. Так шанси зайняти призове місце зростуть у кілька разів.

Кругла форма нігтів
Нігті круглої форми досить поширені і дуже часто зустрічаються в практиці майстра нігтьового сервісу. Такі нігті мають явно виражену подовжню і поперечну арку.

Людина, що володіє такою формою нігтів, впевнений в собі, гранично чесний, не любить брехні.

Такий клієнт - один. Але не спокушайтеся, стати такому клієнтові іншому досить важко. При спілкуванні з таким клієнтом майстру необхідно бути гранично ввічливим і привітним.

Розташування такого клієнта завоювати непросто, але зате якщо вам це вдасться, то ви отримаєте постійного клієнта. Якщо клієнт побачить в вас професіонала, він не стане бігати від одного майстра до іншого. Він залишиться з вами до тих пір, поки ви будете продовжувати вашу професійну діяльність. Такі клієнти - це емоційно сильні особистості.

Покажіть клієнту, що ви гідні, бути його майстром. Звертатися з таким клієнтом потрібно як з рівним. Переконайте його, що ви гідні один одного. Не варто вибирати позицію підпорядкування, коли клієнт завжди правий, ви обидва мають рацію.

покусані нігті
Незважаючи на те, що гризуть нігті, як правило, діти і підлітки, але клієнтів з обкусаними нігтями в салонах краси повнісінько. Вірніше такі клієнти йдуть до майстра не за власним бажанням, а за наполяганням близьких. Такі клієнти дуже соромляться своїх рук і нігтів.

Це невпевнені в собі особистості. Насправді ця невпевненість в собі виникає в результаті того що такі люди в дитинстві були позбавлені любові та уваги батьків. Навіть стіною своєї самовпевненості така людина дуже вразливий. Навіщо такі люди гризуть нігті? Це як спосіб самозаспокоєння. Насправді такі люди дуже слабкі, незважаючи на яку він демонстрував ними впевненість в собі.

Постарайтеся полюбити такого клієнта, якщо звичайно зможете. Продемонструйте клієнту, що є люди, які готові віддати йому любов просто так. Покажіть клієнту ваше до нього симпатію і повагу. Хваліть його нігті. Скажіть що такі нігті - знахідка для будь-якого майстра.

Трапециевидная форма нігтів
Володарі таких нігтів - це люди-танки. Такі клієнти дуже часто зустрічаються майстрам нігтьового справи. Чому танки? Їм обов'язково щось не сподобатися в вашій роботі, вони змусять вас переробляти кілька разів, будуть морочити голову. Вони проїдуться по вашим нервам, як танком.

Це дуже принципові клієнти.
Навчіться домовитися з такими клієнтами на початкових стадіях вашого спілкування. На листочку малюйте, які нігті ви плануєте виконати, якщо є зразки - демонструйте, показуйте і розповідайте все, щоб клієнт чітко все розумів. Клієнт також повинен дохідливо пояснити вам, що він очікує отримати. Чи можна нав'язати власну думку таким клієнтам? Звичайно можна! Але це можливо зробити тільки після того, як ви детально поясніть йому, що ви будете робити і навіщо робити саме так.

Якщо ж вибудете виконувати манікюр без пояснення, то не дивуйтеся, що за вас переїдуть танком і змусять переробляти.

У цій статті ми запропонували на розгляд найбільш поширені типи нігтів, що зустрічаються в нігтьових студіях. І наостанок хочеться сказати, що ви як майстер, повинні бути завжди впевнені в собі і своїх діях. Зберігайте гарний настрій, адже майстер працює не тільки з нігтями, але і з клієнтом. Ви повинні відчувати клієнта. Це приходить з часом, а професіоналізм з досвідом і підвищенням кваліфікації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!