Делаем наши ручки красивыми Ще з давніх часів прийнято вважати, що руки жінки можуть багато розповісти про свою власницю. Вік, стан здоров'я, спосіб життя - все це можна дізнатися, глянувши на руки жінки. Під час Царської Росії багаті барині забороняли своїм дочкам працювати, щоб зберегти красу рук. На Русі молодих панянок змушували натирати на ніч руки салом і надягати рукавички. І все це заради збереження краси рук.

На сьогоднішній день способи догляду за шкірою рук змінилися, але суть їх одна і та ж - зберегти красу і молодість рук. Догляд за руками займає одне з головних позицій по догляду за своєю зовнішністю. Шкіра рук повинна бути гладкою і ніжною, з красивим і акуратним манікюром.

Як зберегти красу рук в холодну пору року?
Щоб навіть взимку шкіра залишалася красивою і здоровою її необхідно живити і зволожувати. Також особливої уваги заслуговує захист шкіри рук. Тому не нехтуйте надягати рукавички або рукавиці на руки, адже під впливом морозу шкіра починає лущитися, стає в'ялою, сухою і грубою. Раціон харчування також заслуговує на увагу. Ваше харчування має бути збалансованим і повноцінним. Не забувайте про вітаміни. Гіповітаміноз призводить до лущення шкіри рук. У випадках важкої нестачі вітамінів спостерігаються розтріскування шкіри, які супроводжуються болем і свербінням. Тому щоб уникнути подібних проблем, необхідно додати в свій раціон харчування вітамін А, Е і С.

Вам варто задумати про те, якими косметичними засобами для догляду за руками ви користуєтеся. Позбавтеся від мила, яке пересушує шкіру. Використовуйте крем-мило. Для зимового догляду необхідно купувати спеціальний крем. Такі крему, як правило, ультрапітательние, в них містяться масла і вітаміни. На руки крем потрібно наносити вранці і ввечері. Якщо є така необхідність, то крем на шкіру рук можна наносити після кожного контакту з водою.

Руки потрібно захищати не тільки від тріскучого морозу, а й від згубного впливу жорсткої водопровідної води. Намагайтеся якомога менше контактувати з водою. Для домашніх справ, таких як миття підлоги, посуду використовуйте рукавички з додаванням тальку.
Якщо у вас почали розшаровуватися нігті, тоді застосовуйте спеціальні ванночки для рук. Навіть найпростіші ванночки можуть впоратися з проблемою розшарування нігтів. Наприклад, ванночки з додаванням солі і йоду.

Професійний манікюр
Хто б, що не говорив, але манікюр краще робити у професіоналів. Особливої уваги заслуговує видалення кутикули. У холодну пору року травми і порізи на руках особливо небезпечні, це може призвести до інфікування. Взимку наш організм ослаблений і більш сприйнятливий до хвороб.
На цей час краще забути про кільцях, які туго сидять на пальцях. Вони погіршують кровообіг і лімфоток, а це в свою чергу негативно відображається на пальцях.
Бережіть свої руки, захищайте від негативного впливу факторів навколишнього середовища, і вони будуть радувати ваше око ще багато років.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!