Дитячий манікюр призначений для дітей до 13-15 років. Звичайно, в основному він проводиться для дівчаток. Будь-яка маленька модниця, спостерігаючи, як її мама чепуриться, хоче спробувати красу і на собі. У хід йдуть тіні, помади, лаки, духи, в загальному, все, чим користується мама.
Кожна мама по-різному реагує на спроби своєї маленької дочки користуватися косметикою - хтось забороняє, хтось навпаки - вчить. Якщо ви помітили, що ваша дочка пробує на собі вашу косметику, то найкращим варіантом буде спробувати наносити її разом.

Це ж стосується і манікюру. Маленькі дівчатка милуються красою своїх мам, хочуть бути на них схожими. Тому краще подавати вашій дочці хороший приклад, вчити її доглядати за своїми руками з дитинства. Хорошим виходом може стати спільна процедура манікюру. Не обов'язково вести дочку в салон краси, якщо ви вважаєте себе хорошим майстром, то манікюр можна провести і вдома. Однак, для урочистого випадку можна скористатися й послугами майстра манікюру.

Дитячий манікюр дуже корисний для дитини. Так, бачачи, як треба виконувати процедури манікюру, дівчинка вчиться відповідальності за свої нігті, вчиться правильно їх обробляти. Крім того, гарний манікюр не захочеться зіпсувати, тому він буде перешкоджати обгризання нігтів, адже нікому не захочеться ходити з некрасивими нігтями. А цікаві малюнки допоможуть вашій доньці виділятися на тлі подружок, що, погодьтеся, важливо для маленької дівчинки.

Процедура дитячого манікюру не сильно відрізняється від справжнього дорослого манікюру. В основному проводиться сухий необрізний манікюр. Він не травмує нігтьову пластину, хоча і надає їй потрібну форму.

З чого починається виконання дитячого манікюру? Для початку ручки обробляють спеціальним антисептиком. Після цього нігтям надається потрібна форма. Її можна додати за допомогою кусачок або пилочки. Тільки врахуйте, що дитячі нігті не варто зрізати до самого заснування. Форма вибирається залежно від самої форми нігтя або побажань клієнтки. Кусачками видаляються і задирки, адже вони досить часто зустрічаються у дітей.

При проведенні дитячого манікюру не слід обрізати кутикулу. Для її видалення краще нанести спеціальний засіб, а потім дерев'яною паличкою відсунути її з нігтьової пластини. Після цього відбувається шліфування та полірування, але тільки вільного краю нігтя, не слід цього робити на всій нігтьової пластини.

Після цих процедур дитячі ручки масажують за допомогою спеціального дитячого крему. Він має більш ніжний склад, ніж крему для дорослих. Далі може бути проведена процедури парафінотерапії, якщо в цьому є необхідність.

В кінці манікюру нігті покривають захисним покриттям, за бажанням наносять кольоровий лак або якийсь цікавий малюнок. Таким чином, дівчинка буде не тільки мати доглянуті нігті, але і виділятися за допомогою незвичайного малюнка.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!