Ще за часів фараонів, нігті вважалися відмітною особливістю знатних панянок. Вони змагалися одна з одною за довжину і красу нігтів своїх випещений ручок. Наприклад, у Клеопатри на столику, можна було побачити не одну пару пензликів саме для розмальовування своїх ногтікі. Пройшли століття, а стиль нейл-арту, як і тоді, не менш актуальне, але набагато більш просунута в своїй техніці виконання.

Кожній нареченій, на своєму весіллі хочеться виглядати принцесою і унікальною в своєму роді, до кінчиків нігтів. І на допомогу до неї прийде весільний дизайн - художній розпис, стрази, блиски, пір'я, ліплення, мережива і інше. У мистецтві манікюру, стиль нейл-арту, в наш час роблять більше на нарощених нігтях. А популярною тенденцією є наступне:

1.Френч

За допомогою фарб або акрилу, на кінчику нігтів, які штучно нарощуються і фарбуються білим кольором, майстер виконує різноманітні елементи дизайну. На основній частині нігтя проводиться покриття рожевим або прозорим тоном лаку. Різні пастельні тони підходять для класичного френч-дизайну.

Квітковий Френч для наречених

На відміну від класичного дизайну, в дизайні «квіткового Френч» можна використовувати дрібні квіти з акрилу. Це чергова різновид французького педикюру і манікюру. Своєю колірною гамою і подовженням нігтьового ложа, вона помітно відрізняється від класичного френча. Адже при застосуванні цього стилю і основна частина, і кінчик нігтя, майстер робить кольоровими.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!