Ви повинні розуміти, що народження маленького чуда зовсім не привід виглядати погано. Молоді мами, це розуміють і дуже стараються берегти за своїм зовнішнім виглядом: купуємо одяг по трендам, користуємося косметикою, але також робимо модну зачіску. Але ось часом, багатьох підводить саме манікюр. Через те що нігті, в період самого грудного вигодовування, стають дуже тьмяними і занадто ламкими. Справитися з цією проблемою цілком можна, важливо тільки буде визначити причину і при цьому своєчасно надати своїм нігтям необхідну допомогу.

здорові нігті мають привабливий вигляд навіть без лаку: вони мають природний блиск і з рівномірною гладкою поверхнею. Тому догляд за такими нігтями не викликає будь-яких труднощів. Краї нагідок відмінно піддаються обробці за допомогою манікюрною пилочки. Про появу ламкості можна говорити, якщо сталася травматизація нігтя або ж ще формуються задирки. При будь-якій спробі підпиляти ніготь, край його разволокняется і при цьому сильно чіпляється за пилочку. Зовні сам нігтик виглядає дуже непривабливо і неохайно: тьмяний, з жовтуватим відтінком.

У чому ж причина такого стану нігтів?
Причиною дуже поганий стан вашого манікюру є, також проста нестача часу. І так як грудне маля вимагає до себе значно багато уваги, і в результаті цього на себе любімуюне залишається часу. Якщо раніше наші ручки отримували регулярно ванночки, а також проведення професійного манікюру, то ось зараз, в кращому випадку їх просто намажуть тільки кремом. Збільшився значно контакт з водою і різними миючими засобами: сода, милом, відбілювач, що зовсім не кращим чином позначається на стані наших нагідок.

Манікюр, який виконаний в поспіху, супроводжується значним ушкодженням паросткової зони, саме це призводить до порушення форми самої нігтьової пластини. Можливо найголовнішою причиною дуже поганого стану ваших нігтів, є саме зміни, які можуть відбуватися в організмі кожної жінки поки вона в періоді вагітності, в тому числі і під час грудного вигодовування.

Організм жінки, яка годує малюка, працює за двох: забезпечує малюка і жінку поживними речовинами, мікроелементами, в тому числі і вітамінами. Після народження маленького чуда «витрачається» у великій кількості кальцій і фосфор. Через те що мама, яка годує крихту змушена дотримуватися дієти, що починається явища гіповітамінозу. Ламкі, але також і дуже тьмяні нігті є одним з ознак дефіциту вітамінів.

Засоби домашнього догляду для наших нагідок.
Руки варто берегти від впливу різних агресивних чинників: все контакту з різними миючими засобами, отбеливателями, в тому числі і пральним порошком. Під час проведення прибирання в будинку захищайте ручки гумовими рукавичками. Для того щоб можна було прибрати жовтизну і при цьому зміцнити нігті протирайте їх свежеобрезанним шматочком лимона. Робіть сольові ванночки.

Зміцнюємо організм при грудному вигодовуванні.
Для початку варто заповнити дефіцит вітамінів і кальцію в організмі. Для цього зовсім не обов'язково буде постійно пити незбиране молоко, можна також ввести в свій раціон вживання нежирного сиру, кефіру, йогурту, кисляку, твердий сири. Але також вітамінні комплекси, які можете купити в кожній аптеці.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і отлічнго якості!