Європейський манікюр відрізняється від класичного тим, що кутикула не обрезается. Вона віддаляється, як і при будь-якому манікюрі, але в разі проведення європейського манікюру, не за допомогою ножиць.
Хоча сенс манікюру як такого залишився, тобто догляд за нігтями і руками, але європейський манікюр вважається більш щадним методом.

Європейський манікюр - це процедура м'якого впливу. Якщо ви постійно робили класичний обрізний манікюр, то дійсний результат від європейського манікюру ви можете побачити тільки через 5-6 сеансів.
Процедура починається із зняття старого лаку. Потім, за допомогою пилочки, нігтям надають потрібну форму.

далі на кутикулу наноситься спеціальний засіб , Яке розм'якшує її і перешкоджає подальше зростання. Після цього слід втирати рідина в саму кутикулу і скачувати її в грудочку. Після того, як руки опустили в ванночку, шкірку слід видалити за допомогою пемзи або палички, у напрямку до бічних валиків, але не торкаючись до самої нігтьової пластини. Після цієї процедури залишки кошти видаляються за допомогою вологого рушника. По закінченню процедури нігті і шкіру рук слід змастити живильним маслом або кремом, зробити масаж рук.

Як і будь-яку процедуру манікюру, європейський манікюр можна завершити, пополірувавши ніготь, або нанести на нього зміцнювальний засіб або зміцнює лак - за бажанням клієнта.

Європейський манікюр набирає все більше прихильників. Його основною перевагою є те, що він не такий небезпечний, як стандартний класичний манікюр. Так як ножиці не використовується, немає можливості зробити поріз і занести інфекцію. Крім цього, через видалення кутикули лише за допомогою спеціального засобу, ця процедура абсолютно безболісна.

Але в цьому методі є і свої недоліки. Знову ж таки, через використання засобу для видалення кутикули, а не ножнічек, така процедура не підходить сильно грубій шкірі. Тому вона найбільше підійде людям з м'якою і тонкою шкірою, тим, у кого кровоносні судини розташовуються дуже близько до поверхні шкіри і тому часто виникають порізи.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!