Саме такий манікюр є універсальним видом манікюру, який підходить жінкам будь-якого віку і доречний для будь-якого майбутнього заходу. Він був винайдений в 1976 році в США. Саме з тих пір він завоював серця всіх модниць на нашій планеті. Ви можете зробити такий вид манікюру, просто опанувавши тільки певними знаннями, тим, більше не виходячи з дому.

Французький манікюр, його види ...
Існує в наш час кілька видів французького манікюру:
1. класичний французький манікюр;
2. кольоровий френч;
3. френч-міленіум;
4. нестандартний френч;
5. твіст френч;
6. стилізований френч;
7. місячний френч.

Під час того як створюють класичний французький манікюр край нігтики фарбують в білий колір. Також для нанесення класичного френча застосовують білий лак, в тому числі відбілюючий олівець. А ось Френч-міленіум є блиском і веселощами. Цей різновид цього манікюру дозволяє нам нанесення на кінчик нігтики блискітки або ж мікропил. Квітковий френч полягає в тому, що на кінчик вашого нігтики наноситься лак різнобарвного кольору. Чим яскравіше він буде, тим краще. А також крім цього саме цей вид французького манікюру дає можливість нанесення на нігтик або ж його частина малюнок.

наприклад, нестандартний френч вдає із себе нестандартну форму кінчика вашого нігтя. Він може бути півмісяцем, трикутником, хвилеподібною лінією або як то ще. Головним залишається, що його кінчик буде іншого кольору, а ось який він форми буде, залежати буде від вашої лише фантазії. Для того щоб зробити стилізований френч вам будуть потрібні такі матеріали як: стрази, фольга, сухоцвіти, ну також все те чим можна декорувати нігтик.

Твіст-френч дає нам можливість нанесення нам на кінчик нігтики двох, а також більш квітів різної гами. Місячний френч пропонує ж нам виділення не кінчика нігтя, а підстава.

Робимо французький манікюр у себе вдома ...

Класичний французький манікюр у себе вдома можна зробити за допомогою трафаретів або ж самостійно від руки.

Для початку вам необхідно купити в косметичному магазині білий лак, а також лак природного кольору, в тому числі білий олівець, смужки-трафарети для виконання французького манікюру, але також закріплювач лаку для нігтів. Спочатку опрацюємо кутикулу. Зробимо це за допомогою спеціального засобу призначеного для кутикули або ж з використанням манікюрних щипців. Після чого надаємо нігтя довжину і форму. Наносите основу під лак. Даємо їй добре висохнути, після чого наклеїти смужки-трафарети на нігті, при цьому залишивши вільними кінчики. Наносимо білий лак на краю нігтики до трафарету.

Чекаємо, коли і цей шар повністю висохне, потім акуратно видаляємо смужки. Після чого беремо лак природного кольору і наносимо його на весь ніготь. Після його повного висихання нанесіть спеціальний закріплювач.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і отлічнго якості!