Французький манікюр вперше був застосований ще в минулому столітті - в сімдесятих роках і незабаром знайшов широку популярність в колах шанувальників модних тенденцій. Найцікавіше, що з'явився він в Америці, а не у Франції і придумала його не жінка, а чоловік - Джеф Пінк . А назву свою цей вид манікюру отримав суто з міркувань оригінальності. Мета французького манікюру - створити ефект природної краси нігтів, застосовуючи суто кольору натуральних відтінків.

Зробити французький манікюр досить просто, виконуючи такі нескладні дії .

1. Покрийте нігті лаком-основою для того, щоб зробити його гладким і більш-менш рівним.

2. Зробіть смужку спеціальним білим олівцем по внутрішній стороні виступає нігтя, щоб виділити її. З тією ж метою можна акуратно і по можливості рівно провести смужку по частині нігтя з зовнішньої сторони білим матовим або звичайним лаком. Для цього необхідно використовувати спеціальні наклейки-трафарети, які продаються в будь-якому манікюрному відділі.

3. Після того, як зроблена біла смужка, виберіть лак світлого теплого відтінку: тілесний або блідо-рожевий. Покрийте їм всю площину нігтя. Дайте йому висохнути.

4. Для закріплення і надання нігтям більшого ефекту природного вигляду, нанесіть зверху безбарвний лак або спеціальний лак-закріплювач.

Вдалим для виділення виступає ділянки нігтя буде використання сріблястого лаку, як показали сучасні тенденції моди.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!