Для початку у вас можуть виникнути питання з приводу того, на скільки шкідливо нарощування штучних нігтів для ваших натуральних. Як відомо, матеріал акрил був придуманий стоматологом, який під час роботи зашкодь ніготь і використовував свій робочий матеріал для нього. Після цього акрил отримав велике поширення серед майстрів нарощування нігтів. Це такий же матеріал, який використовується в стоматології для пломб, тому ви давно вже його випробували на собі, самі того не підозрюючи.

У будь-якому випадку для нарощування майстри використовують якісні та гіпоалергенні матеріали . Якщо ви хочете зайвий раз у цьому переконатися - попросіть у майстри сертифікати на використовувані матеріали. Але будьте готові до того, що майстри, що працюють окремо, не в салонах, а вдома, як правило, не зможуть надати вам такого сертифіката.

Якщо ви ще не визначилися, яким саме методом хочете нарощувати, то, для початку запитайте думку майстра, який буде цим займатися. На початку процедури майстер повинен оглянути ваші руки - перевірити відсутність алергічних проявів, цілісність шкірних покривів. Якщо буде виявлено щось неприйнятне, то майстер порекомендує вам відкласти процедуру нарощування і для початку підлікувати ваші руки.

Якщо ж ніяких протипоказань до нарощування не виявлено, то після цього визначається форма нігтьової пластини - мигдалеподібні, овальні або трапецієподібні. При цьому проводиться і аналіз якості нігтьової пластини - наскільки вона товста або тонка, волога або суха, тендітна або нормальна і т.д. Найкраще для нарощування підходять щільні і сухі нігті, так як на них краще тримається потрібний матеріал для нарощування.
Після діагностики стану ваших нігтів майстер зможе запропонувати найбільш підходящий матеріал для нарощування. Для товстих і сухих нігтів краще підійде акрил, а для тонких і м'яких - гель.

Не можна категорично сказати, який з цих матеріалів краще - у кожного є свої плюси і мінуси. Гель - це прозорий матеріал , Міцний, але в той же час легко обпилюють, хоча при нарощуванні присутній і негативний фактор - печіння в лампі. Акрил - так само досить міцний матеріал, який пластичний, віддаляється за допомогою розчинника, але має дуже сильний неприємний запах. Тому після рекомендацій майстра, вибір, все-таки залишається за вами.

Використання тіпсів або форм так само буде залежати від індивідуального стану нігтів і бажання майстра. Нарощування буде проходити швидше, якщо використовувати форми, тим більше вони дають більше можливостей виправити недоліки нігтів. Тіпси використовують коли немає можливості використовувати форми - яскраво виражений нігтьової валик, у клієнта вологі руки, занадто широкі і випуклі бічні валики.

Не можна точно сказати, скільки ви зможете носити нарощені нігті, не знімаючи. Це суто індивідуальне питання. Все буде залежати від стану вашої нігтьової пластини, швидкості росту нігтів. Чим пластина тонше і слабкіше - тим частіше потрібно проводити відновлювальні процедури - наносити на нігті спеціальні засоби, що містять корисні компоненти і вітаміни, втирати в нігтьову пластину різні масла і крему, робити зміцнюють ванночки. Але це не означає, що, якщо у вас товста і міцна нігтьова пластина, то цими процедурами потрібно знехтувати.

Нарощені нігті не рекомендується носити більше року, вашим натуральним нігтям потрібен перепочинок. Корекція повинна проводитися не рідше ніж раз в 2-3 тижні. Запитайте у вашого майстра, які лікувальні засоби потрібно застосовувати для нарощених нігтів, щоб зміцнити їх, довше зберегти їх гарний вигляд.

Радимо знайти не того майстра, який погодиться зробити все якомога дешевше, а того, який буде використовувати якісні матеріали і зможе відповісти на ваші запитання, що стосуються нарощування нігтів. Такому майстру можна довірити турботу про ваших нігтях, що, погодьтеся, важливо. Справжній професіонал зможе запропонувати вам найбільш підходящі варіанти для нарощування нігтів, щоб підкреслити ваші індивідуальні переваги.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!