Горячий масляный маникюр Гарячий масляний манікюр є як підготовчим етапом перед класичним або європейським манікюром, так і самостійною процедурою. Така процедура буде корисна для ламких, тонких, шаруються нігтів. Її також можна застосовувати після того як зняли штучні нігті. Також подібний манікюр показаний до застосування, чоловікам, оскільки саме у них найчастіше буває суха і травмована кутикула, пошкоджені нігті. Застосування такого манікюру корисно в дитячому і підлітковому віці, оскільки такий вид манікюру допомагає сформувати здоровий ніготь і еластичну кутикулу. Також він є відмінним профілактичним і лікувальним засобом проти задирок. Варто зазначити, що такий результат буде тільки в разі регулярного проведення такої процедури.

Завдяки проведенню гарячого манікюру в структуру нігтя проникають різні поживні речовини, які стимулюють вироблення нових здорових клітин в матриксі. В такому манікюрі практично відсутні протипоказання в порівнянні з іншими різновидами манікюру. Процедура являє не надто витратною, на її вартість впливає ціна лосьйону. Для проведення такого виду манікюру необхідна наявність наступних важливих складових:

- апарату для гарячого масляного манікюру. Такий апарат необхідний, щоб підігрівати рідкі косметичні засоби. Цей апарат дозволяє розігрівати і підтримувати необхідну температуру лосьйону під час проведення процедури;

- спеціальний лосьйон для гарячого масляного манікюру. Такий лосьйон має лікувальні, протизапальними, захисними властивостями, які не пропадають під час нагрівання.

Проведення гарячого масляного манікюру
1. Після підготовки рук до проведення процедури (після очищення рук з використанням антибактеріального мила, обробки з використанням антисептика, видалення лаку з поверхні нігтів) надається форма вільного краю нігтя. Не варто забувати, що лосьйон слід розігріти до необхідної температури попередньо за десять-п'ятнадцять хвилин перед нанесенням. У вас завжди повинні бути в наявності одноразові пластикові чашечки для лосьйону.

2. Далі кінчики пальців лівої руки опускаються в ванночку з лосьйоном, розігрітим до п'ятдесяти градусів. Кінчики пальців слід тримати в нагрітому лосьоне від трьох до восьми хвилин, залежно від стану кутикули. Якщо у вас груба кутикула, то перед процедурою слід нанести розм'якчувач (кератолік, Ремувер).

3. Після закінчення часу з лосьйону виймається ліва рука і опускається права. Теплий лосьйон, який залишився після процедури необхідно розподілити по всій поверхні руки і провести легкий масаж.

4. При бажанні можна робити звичайний манікюр (європейський, обрізний, апаратний, комбінований). Лосьйони, які використовуються для гарячого манікюру, містять мінеральні і вітамінні добавки, рослинні масла. Вони дозволяють розм'якшити кутикулу, підлікувати її, стимулює зростання і харчування нігтів, знімають запалення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!