Градиент на ногтях Пік популярності такого дизайну припав на 2013 рік і з тих пір він не здає своїх позицій. Плавний перехід від одного відтінку до іншого дозволяє поєднувати манікюр з будь-яким чином. Градієнт або омбре є різновидом французького манікюру, який виділився в окремий напрямок.

Термін «градієнт» був узятий з математики, в якому він позначає вектор. Він своїм напрямком вказує шлях зростання величини. Але у випадку з манікюром, це шлях зростання визначається колірним насиченням.

Лінії в градієнти обов'язково повинні бути розмитими. Градієнт передбачає плавний перехід від одного кольору до іншого з їх злиттям в місці перетину.

різновиди градієнта

1. Класична розтяжка. Для виконання манікюру використовується 2-3 відтінки, які плавно переходять один в інший по горизонталі.

2. Горизонтальна розтяжка. Все точно так само як і в класичному варіанті, але перехід має вертикальні лінії.

3. Звичайна розтяжка. Цей варіант не передбачає перехід тонів. Замість цього колірна гамма змінюється від одного нігтя до іншого. Допускається використання п'яти відтінків одного лаку від більш світлого до темного тону. Можна задіяти три відтінки.

4. Блискучий градієнт. Колірний перехід відсутній. Роль додаткового кольору виконує блискучий лак, інтенсивність якого будуть зменшуватися від кінчика до центру.

5. Хаотичний градієнт. Немає звичного лінійного переходу. Відтінки в хаотичному порядку можуть з'являтися по всьому нігтя. Але при цьому зберігається плавний перехід кольорів.

6. Лінійний градіент.Такой варіант манікюру передбачає використання великої кількості цветов.Нанесеніе здійснюється за допомогою тонкої кисті, якою виконуються вузькі смужки. Кордони не розмиті при цьому.

7. Градієнт з декором.Наіболее складний у виконанні варіант.Но не можна занадто захоплюватися декором, щоб не переборщити.

8. Градієнт з френчем.

Правила виконання градієнта

1. Головним трендом нинішнього сезону є виконання градієнта на нігтях достатньою дліни.Короткіе нігті такі ж гарні, але ось на них буде губитися вся ідея розтяжки кольору. На нігтях такої довжини можна використовувати тільки вертикальний варіант градієнта.

2. Використовуючи різні відтінки, варто пам'ятати, що світлий колір повинен бути біля основи, а темний - на кінчику. В іншому випадку ви ризикуєте втратити довжину. Для реалізації більш сміливого варіанту, такого як контрастний кордону кольору повинні бути значними. Цього правила варто дотримуватися у випадку з короткими нігтями.

3. Не поєднуються в градієнті різна текстура і щільність нанесення. Головний момент омбре - плавний перехід відтінків.

4. Для виконання градієнта краще використовувати перламутрові лаки. Їх блиск створює більш м'який колірний перехід.

5. Фінішне покриття повинне бути глянцевим.Матовие відтінки лише підкреслять перехід.

6. На коротких нігтях краще використовувати два відтінки лаку, інакше нігті будуть виглядати дуже короткими.

Техніка виконання градієнта

Метод найшвидшого манікюр досить простий у виконанні, але, незважаючи на це існує достатня кількість варіантів його виконання. Чи не дивлячись на те, що найближчим родичем градієнта є френч, він не володіє універсальністю. Тому варто ретельно підходити до вибору відтінків. Бажано, щоб якийсь предмет гардероба повторював колір градієнта. Винятком є нюдовие відтінки.

перший спосіб

Знадобитися 2-3 відтінки лаку, зубочистка, базове і фінішне покриття, губка. На губці в лінію викладаються кольорові лаки, межі яких розтушовують зубочисткою, після чого лак переносять на ніготь. Щоб домогтися більш вираженого ефекту губку прикладаються кілька раз.Еффект закріплюється топом.

другий спосіб

Знадобляться всі ті ж інструменти, що в першому варіанті з додаванням фольги. На неї наносять потрібні відтінки лаку і створюють колірний перехід за допомогою зубочистки. На отриману палітру прикладають губку. Потім це переносять на нігті.

третій спосіб

Все так само як і в першому варіанте.Сначала наноситься топ, потім градіент.Ето виконується губкою від краю нігтя до основи наноситься інший колір.

четвертий спосіб

Три наведені способи актуальні для звичайного лаку, цей метод використовується у випадку з гель-лаком. Процедура виконується в кілька етапів:

- насамперед на нігті наноситься базове покриття, яке закріплюють в УФ-лампі;

- тонким шаром на третину нігтя наноситься один з кольорів і знову в лампу;

- поверх першого шару до середини наноситься другий шар. Результат закріплюється в лампі;

- потім беруть інший колір лаку, накладають тонким шаром до середини, але на вільної поверхні. Тонким пензлем здійснюється розтяжка лаку до першого кольору. Результат закріплюють в лампі;

- після накладається завершальний кольоровий шар, кордони якого зміщуються далі першого. Тонким пензлем виконується растяжка.Ногті сушать в лампі.

- завершенням є нанесення топа і сушка.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!