Грибковое заболевание ногтей Грибок нігтів (оніхомікоз) - це захворювання, яке викликається грибковою інфекцією. Грибок досить легко передається від однієї людини до іншої. Заразитися грибком можна де завгодно: в басейні, громадській лазні, спортивному залі, лікарняному душі.

Оніхомікоз - це інфекція, яка здатна збережуться протягом тривалого часу. Інфекції подібного роду починають поступово заражати всі частини нігтя, руйнуючи їх повністю. Інфекція з часом переходить на інші нігті, шкіру, яка знаходитися навколо нігтя і т.д.

З цієї причини дуже важливо вчасно почати лікування оніхомікозу.

Існують певні симптоми, які вказують на зараження нігтів грибком:
1. Зміна кольору нігтьової пластини.

Це перший і головний показник, який вказує на наявність грибкової інфекції.

У здорових нігтів нігтьова пластина має прозорий колір, а ось заражені грибком нігті змінюють колір.

Зміна кольору зараженого грибком нігтя може бути непередбачуваним - колір нігтя може бути від білого до зеленувато-чорного. Коли ви помітили найменші зміни кольору нігтьової пластини, не варто чекати кінцевої стадії зміни кольору. Робіть заходи, щоб не допустити подальшого розвитку і поширення інфекції.

2. піднігтьового гіперкератозу. Коли ніготь заражений грибковою інфекцією, він ущільнюється і потовщується. Але в даному випадку ущільнюється не як нігтьова пластина, а ложе нігтя. Воно ставати ороговевшим. Чим раніше ви почнете боротьбу з грибковою інфекцією, тим швидше і краще отримаєте бажаний результат. Накопичення рогових мас перешкоджає лікуванню.

3. Крошение нігтьової пластини. Якщо ви не будете лікувати грибок, то з часом інфекція поширитися по всій території нігтьової пластини.

В результаті це призведе до розшарування нігтьової пластини. Крошение нігтя можна спостерігати на початковій стадії захворювання. Прояв цього симптому залежить від індивідуального стану і складу нігтів.

4. Зміна стану шкіри навколо нігтя. Оскільки нігтьова пластина розташовується безпосередньо на пальці, шкіра також схильна до грибкової інфекції. Зміни можуть виявлятися у вигляді лущення, деформації нігтя, зміни виду кутикули і т.п.

На око неможливо точно визначити вид грибкової інфекції. Щоб поставити правильний діагноз потрібно провести лабораторне дослідження нігтя або лусочок шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!