История маникюра Прагнення виглядати добре і доглянуто закладено в людині природою. Перш за все це стосується зовнішнього вигляду. Зазвичай, коли мова заходить про зовнішність, то в голову приходить особа і фігура. Парадокс полягає в тому, що якщо навіть у вас бездоганна фігура і гарне обличчя, то без хорошого манікюру позитивне враження про зовнішність швидко розвіється.

Навіщо потрібен манікюр?

Слово «манікюр» походить від лат. manus - «кисть» і cure - «відхід». У стародавні часи люди освоїли мистецтво обробки нігтьових пластин.

Манікюр - це необхідна гігієнічна процедура. Це не тільки процес догляду за руками, але і спосіб попередити появу і розвиток захворювань кистей рук.

Як уже зазначалося манікюр, потрібен не тільки жінкам. Уявіть собі брудні покусані нігті. А тепер уявіть, що вони належать вашому хлопцю, чоловікові, начальнику. Мало хто буде захваті від такого видовища. У суспільстві поступово починає руйнуватися міф про те, що чоловік повинен бути ледь красивішим за мавпу. Уже не прийнято себе запускати до стану первісної людини. Чоловікам також корисно осягнути мистецтво манікюру або звернутися за допомогою до фахівців. Доглянуті руки ще нікому не завадили.

Манікюр, по суті, повинен бути на руках кожної людини незалежно від свого роду діяльності. Красиві і витончені жести доглянутими руками зроблять приємне враження. Руки - це сама схильна до забруднення частину тіла, яка потребує особливого догляду.

Історія манікюру

Манікюр прийшов нас із давнини. Ще 3000 років тому воїни перед боєм фарбували свої нігтьові пластини. Знати Стародавнього Єгипту і Китаю також любили прикрашати свої нігтики. Тільки знаті вдавалося покривати нігті червоним лаком, всі інші використовували бліді відтінки. Єгиптянки використовували рослинні барвники для фарбування. Особливо популярна була хна.

Це було підтверджено археологічними розкопками, під час яких були виявлені мумії, нігтьові пластини яких були пофарбовані хною.

Творчий підхід до догляду за нігтями використовували стародавні китайці. Вони самі робили фарби з желатину, воску і яєчного білка. Приблизно 600 років тому китайські модниці покривали нігті сріблом і золотом. Нігті буквально перетворювалися в коштовність. Далі були винайдені наконечники у вигляді довгих нігтів, які також були золотими і срібними.

В Європі манікюр з'явився відносно недавно, лише ХIХ столітті. В цей же час він став популярний в Україні. Дбали про красу нігтів не тільки чоловіки, але і жінки.
Навіть після багатьох років манікюр не втратив своєї актуальності, так як руки до сих пір є візитною карткою людини. Тому вони повинні виглядати доглянуто.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!