Історія - велика річ і вона є навіть у самих незначних і повсякденних речей і дій, таких як манікюр. Про нього знали і використовували ще в стародавні часи.

В таких древніх державах як Китай і Єгипет ще 3000 років тому манікюр таким же необхідним, як і сьогодні. У Стародавньому Єгипті йому відводилася особлива роль - ступінь насиченості відтінків фарби для нігтів говорила про станової приналежності. Яскраві відтінки в манікюрі використовували як показник приналежності до царської крові або, як мінімум, показник значного положення в суспільстві. Наприклад, Клеопатра використовувала в своєму манікюрі колір «терракот», джерелом якого була всім відома і до цього дня хна. Що ж стосується «простих смертних», зокрема, рабів, то їм дозволялися тільки світлі пастельні тони.

У давнину існувала думка, що нігті великої довжини - символ мудрості і дають можливість контактувати з вищими силами. З цього приводу довгі нігті дозволялося носити як жінкам, так і чоловікам. Однак для останніх в такому випадку встановлювалися певні рамки, зокрема, такий чоловік обов'язково повинен був мати безпосереднє відношення до знатного роду. Як явище суспільне, манікюр обріс забобонами на Русі. Ось одне з них: з давніх часів, а подекуди і до цього дня, в глибинках вважається, що стригти нігті необхідно тільки в четвер, і ні в якому разі не в інший день.

Сировиною фарби для нігтів в Стародавньому Китаї був віск, желатин, яєчні білки і гуміарабік . Що ж стосується кольорової палітри, то, наприклад, 600 років тому вибір мешканок Китаю зупинявся на срібною та золотою фарбі. При династії Мін мода перейшла на чорні та червоні тони, а в більш пізній час з'явилися у використанні наконечники зі срібла і золота для пальців, що зображують довгі нігті. А звичний для нас кольоровий лак вперше з'явився в Сполучених Штатах Америки в 1932 році і дав розвиток відповідної галузі індустрії краси у всьому світі.

слово ж манікюр має латинське походження: "Manus" - кисть, "cure" - догляд. Таким чином значення цього слова можна визначити як догляд за шкірою рук і нігтями з метою підтримки гігієни і забезпечення гарного їм виду.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!