Неправильний або навіть нерегулярний догляд за нігтьовими пластинами може привести до зайвої ороговению шкіри, але також до зміни кольору, та й тріщин на ступнях, в області п'ят. Інший раз при даних проблемах представниці слабкої статі соромляться взувати відкриті босоніжки!

Однак, певний ритуал по догляду за ступнями вам зможе допомогти вберегтися від виникнення таких проблем. Саме тому давайте розглянемо - що необхідно робити , Щоб уникнути процесу перетворення жіночих стоп в «копита»? Однак, з урахуванням того що ви любите щодня носити вузьку модельне взуття, а ще й весь день доводиться стояти? Насправді доглядати стоїть за шкірою своїх ступень не дуже-то складно, тим самим зводиться до основних правил, які необхідно виконувати регулярно.

1. Зволожуйте кожен день - і ваші п'ятки будуть ніжними і більш гладкими, як у немовляти при цьому. Якщо така частина вашого тіла, яку ми завжди забуваємо змащувати і підживлювати кремами і це стопи. Найбільшу частину часу наші стопи замкнені в тісному взутті, страждаючи від тертя і вантажу всього тіла. Через це важливо досить зволожувати свої ноги. В ідеалі вам необхідно вибрати засіб по догляду з рідкої і легкою текстурою для більш швидкого проникнення. Увечері ви можете вже побалувати свої стопи живильним, та й жирним кремом , Масажуючи їх. При самомассаже поліпшується, вбираність крему, підвищується кровообіг, також прекрасно знімається напруга, яке накопичилося на протязі дня. Роблячи масаж, особливий упором варто робити на п'яти, де шкіра товщі

Спробуйте лайф-хак: перед сном проведіть масаж стоп з масажним маслом каріте, після чого одягніть тонкі бавовняні шкарпетки і спокійно лягайте так спати. Вже вранці вам гарантована досить ніжна шкіра стоп, але також повна релаксація!

2. Ексфоліанти - скраби, пілінги, гоммажи, це найкращі друзі в літні дні для наших ніжок. Мертві клітини шкіри, накопичуються і на ногах. Саме тому регулярний проведений пілінг запобіжить мозолі і дозволить більш, глибоко проникати засобів, які ви використовуєте в догляді за шкірою ніг. Для цього обов'язково зверніть увагу на зернисті скраби. Які необхідно використовувати при необхідності навіть по два рази в тиждень. Основний упор йде на підошви, а також п'яти, інші ділянки наших стоп отшелушиваются більш ніжними рухами.

3. мозолі на самій-то справі не є неминучим злом. За умови того що ви регулярно будете доглядати за ногами за допомогою зволожуючих засобів і хоча б раз на тиждень будете використовувати скраб, можна запобігти утворенню мозолів.
Але коли на ваших ніжках вже з'явилися мозолі , Їх можна досить м'яко видалити. Чи не зловживаючи сильним тиском, застосовуємо пемзу на мокрій шкірі. Також ви можете застосовувати пилки, призначені для видалення ороговілості, натискаючи не надто сильно. Перед тим як лягти спати майстра педикюру рекомендують наносити на мозолі крем з фруктовими кислотами. Засіб такого типу буде розчиняти ороговілі ділянки на мозолях - головне, не забувати добре, зволожувати шкіру.

Спробуйте лайф-хак: налийте для цього півсклянки оцту в ванночку для ніг і розбавте з теплою водою. Опустіть ніжки на п'ятнадцять хвилин. Після чого з легкістю протріть мозолі пемзою, висушіть свої ніжки і нанесіть на них зволожуючий або живильний крем, надіньте чисті бавовняні шкарпетки. Виконуючи три рази в тиждень - ви повністю забудете про існування мозолів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!