Как обращаться с нарощенными ногтями Незважаючи на те, що нарощування нігтів - це вже не нова процедура, якої мало кого можна здивувати, жінки як і раніше до сих пір не знаю, як правильно поводитися з нарощеними нігтями. З цього незнання виникає безліч питань.

Правилам поводження з нарарощеннимі нігтями присвячено багато статей в Інтернеті і журналах.

У цій статті ми представимо вашій увазі основні вимоги та застереження щодо того як правильно носити змодельовані нігті:
1. Своєчасно виконуйте корекцію нарощених нігтів.
Необхідно своєчасно відвідувати майстра манікюру для корекції штучних нігтів. Якщо ви затягніть з корекцією нігтів, в такому випадку ви ризикуєте отримати повну поломку нігтів або часткове відшарування в зоні нігтьового ложа.

Після того як ніготь відростає, гель або лак зміщується ближче до зони вільного краю. Центр тяжкості нігтя зміщується.

В результаті зсуву центру на вразливих ділянках спостерігається недолік моделює матеріалу.

2. Використовуйте клей для нігтів лише в крайніх випадках.
Якщо ви поламали ніготь, і він заподіює вам хворобливі відчуття, тоді існує необхідність відвідати майстра для усунення недоліку або повної корекції штучних нігтів. Коли немає можливості звернутися до майстра, тоді перев'яжіть лейкопластиром зламаний ніготь. Але ні в якому разі не застосовуйте клей для приклеювання нігтя, навіть спеціальний. Особливо якщо ви плануєте незабаром відвідати майстра. Навіть професійний клей здатний завдати шкоди вашому потерпілому нігтя. Застосовуйте клей виключно в екстрених випадках.

3. Використовуйте час від часу масла для кутикули.
Масла корисні не тільки для шкіри, але і для нігтя. Після їх застосування нігті стають міцнішими. А якщо нігті міцні, значить, вони здатні в кращому ступені справлятися з навантаженням. Завдяки застосуванню масла поліпшується зовнішній вигляд рук і нігтів в цілому.

4. Виконуйте СПА процедури заздалегідь.
Перш ніж нарощування нігті або виконувати їх корекцію не варто тримати нігті у воді протягом тривалого часу. Це також стосується часу після нарощування. Справа в тому, що нігті поглинають велику кількість води і потім віддають його, провокуючи відшаровування штучного матеріалу. Саме тому майстри виконують тільки сухий манікюр, в якому застосовуються розм'якшуючі кошти для кутикули.

5. Уникайте механічного впливу.
Якими б міцними були штучні нігті, вони не володіють достатньою гнучкістю. Не забувайте, що ваші нарощені нігті - це не пальці, призначені для перенесення для предметів середньої тяжкості.

6. Уникайте перепаду температур.
Коли ви приходите з морозу, не варто відразу бігти і мити руки в гарячій воді.

7. Використовуйте рукавички.
Намагайтеся якомога частіше використовувати рукавички. У побутовій хімії для посуду і вдома міститься безліч компонентів, які здатні завдати шкоди моделирующему матеріалу, знижуючи їх міцність.

Варто відзначити, що існують періоди, коли натуральні нігті виділяють якісь кетонові сполуки, що провокують відшарування штучного покриття. Кетонові сполуки можуть виділятися під час прийому антибіотиків, в період вагітності, під впливом стресів і гормональних змін.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!