Уміння правильно наносити декоративний лак на нігті - це запорука не тільки їх гарного зовнішнього вигляду, але і здоров'я. Головний секрет полягає в тому, щоб нігті при нанесенні лаку були абсолютно сухими і знежиреними . Для цього їх потрібно ретельно витерти сухим чистим махровим рушником. Потім можна намочити ватний диск рідиною для зняття лаку і протерти нігті. Це допоможе лаку довше залишатися на нігтях. Після цих нехитрих дій наноситься лак-основа, що запобігає таку неприємність, як пожовтіння нігтьової пластини. Також це забезпечує більш рівне нанесення наступних шарів декоративного лаку.

щоб прибрати надлишок лаку з пензлика, притисніть її краю флакона, коли будете його відкривати.

Багато наносять лак починаючи від самого кореня нігтя. Однак краще починати фарбувати від середини нігтя і повільно вести пензлик до кореня. Таким чином корінь і шкіра біля нігтя будуть менше бруднитися. Проводити подовжню смужку від кореня до кінчика нігтя потрібно без зупинок, без ривків і з однаковою інтенсивністю. Точно так же закрашивается вся інша поверхня нігтя.

Після фарбування лаку необхідно дати як слід висохнути, щоб він не змастив при необережному русі рукою. П'яти хвилин для цього зазвичай цілком достатньо.

Часом трапляється, що лак все-таки потрапляє на шкіру при нанесенні. Щоб видалити ці маленькі похибки зручно користуватися олівець-коректор, всередині якого знаходиться рідина для зняття лаку. Якщо раптом такого коректора немає під рукою, можна обійтися звичайною ватною паличкою для чищення вух, кінчик якої потрібно просочити рідиною для зняття лаку, і акуратно витерти непотрібний лак, який потрапив на шкіру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!