Перш ніж приступати до будь-яких дії, будь то обрізання нігтів або чистка, необхідно побалувати ніжки спеціальної ванною. Поки шкіра буде теплою і розм'якшеної, зробити педикюр набагато простіше. Кутикула, яка утворюється навколо нігтя, після ванночки теж набагато простіше видаляється. Ніколи не виривайте шматочки шкіри або нігтя в процесі педикюру, так як це не тільки дуже болісно, але і не цілком необразливо. Щоб уникнути вростання нігтя в шкіру уникайте підрізати куточки нігтя.

Багато неприємностей і дискомфорту можуть заподіяти деякі специфічні захворювання. Наприклад, мозолі, вростання нігтів, бурсит, епідермофітія - ось основні проблеми, які можуть бути. Після процедур, спрямованих на запобігання вростання нігтя в шкіру уникайте підрізати куточки нігтя. і присипати тальком або спеціальної антисептичної пудрою, що складається з 10% борної кислоти і тальку. І Ваші ноги будуть не тільки красивими, але і здоровими.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!