Как выполняется педикюр в условиях салона красоты? Педикюр - це дуже важлива гігієнічна процедура. Доглянуті стопи і пальці - це красиві ноги. Кращим виходом є професійний. Домашній педикюр прекрасно справляється із завданням по підтримці доглянутого вигляду, щоб раз на місяць навести «марафет», але все ж краще звернутися до фахівця, який зможе зробити професійний педикюр.

Покрокова інструкція по виконанню педикюру

Щоб виконати процедуру потрібно досить багато професійних інструментів, які повинні бути чистими, стерилізованими і обработаннимі.Мастер повинен працювати в одноразових рукавичках, а інструменти дістають і роздруковують при клієнті.

Спочатку ноги обробляють антисептиком, протирають серветками, після чого з нігтів видаляють старий лак, якщо такий є і роблять ванночку з морською сіллю. Протягом 15 хвилин ноги клієнта розпарюють, після чого одну з ніг протирають м'яким махровим рушником і ставлять стопу на спеціальну підніжку.

Наступним етапом ставати обробка кутикули. Кожен майстер має своїм методики - хтось застосовує апельсинову паличку і ножиці, хтось спеціальні розм'якшуючі склади. Після цього нігтя надають форму і приступають до роботи зі стопами, використовуючи пемзу, пилочки і спеціальні фрези для педикюру.

Завершенням ставати покриття нігтів лаком, змазування шкіри маслом і виконання масажу стоп.

різновиди педикюру

1. Класичний обрізний. Нігті попередньо розпарюють у ванночці, а всі маніпуляції виконуються ножицями і кусачками.

2. Європейський чи необрізної, сухий педикюр. Нігті також розпарюють, працюючи з сухою шкірою і нігтями. Кутикула не обрезается, а відсувається за допомогою спеціальних інструментів. Щоб обробити ороговілі стопи застосовуються спеціальні скраби і терки.

3. Апаратний педикюр. Є сучасною процедурою по догляду за ногами за допомогою спеціальних фрез, які видаляють кутикулу, надають форму нігтям і полірують їх.

4. СПА-педикюр є швидше за все доповнення до педикюру або один з етапів, так як процедура спрямована на поліпшення стану нігтів і шкіри стоп скрабами, масажем і кремом.

Щоб зрозуміти який вид педикюру підходить вам найбільше варто спробувати кожен.

У чому відмінність догляду за ногами і виконання педикюру в салоні?

Будинки найчастіше доступний до виконання класичний, європейський і СПА-педикюр. У салоні ці процедури будуть виконані на більш якісному рівні без ризику травмування.

Додатково до всього це відмінний спосіб розслабитися, адже в салоні створені всі для цього умови - зручне педикюрное крісло і підставка. Найчастіше такі меблі відрізняється функціональністю адже можна змінювати положення спинки і висоти крісла.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!