Красиві і здорові нігті - це два синоніма, де без одного неможливе існування іншого. Про нігтях слід дбати, регулярно робити манікюр, але що ж робити, якщо нігті ламкі, занадто сухі або ж шаруються?

Щоб запобігти зайву ламкість нігтів, візьміть в звичку робити ванночки для ваших рук. Найпростіший рецепт - це змішати столову ложку морської солі зі склянкою теплої води. Всього 15-20 хвилин в день протягом двох тижнів і ваші нігті будуть міцнішими. Можна знайти безліч інших варіантів ванночок для рук, вони не складні для приготування, а при регулярному їх використанні ви побачите чудовий результат.

Досить поширена проблема зайвої сухості нігтів, внаслідок чого навіть гарні на вигляд нігті слабкі. Це може бути через декілька різних причин. Наприклад, ваші руки часто перебувають у вологому середовищі або пластина нігтя висушується під впливом миючих засобів, так само причиною розшарування нігтів може бути нестача вітамінів у вашому організмі.

Щоб цьому запобігти, поповнюйте вітамінами запаси вашого організму. Це можна робити за допомогою природних продуктів, що містять вітаміни або пройти спеціальний курс, до якого входять вітаміни.

Для того, щоб ваші нігті були красивими і здоровими, про них слід постійно дбати . Перш за все, вам необхідно включати в свій раціон харчування речовини, що містять желатин - це молочні продукти, морепродукти і риба, супи, мармелад, желе, пшоно, зелені овочі і т.д.

При митті рук не користуйтеся дуже гарячою або дуже холодною водою, тому що такі перепади температур негативно впливають на і на шкіру рук, і на стан нігтів. Після миття насухо витріть рушником ваші руки.

Дуже важливо приділяти чищенні нігтів особлива увага, проводити її кожен день. Не забувайте про харчування нігтів. Наносите на руки і нігті жирний крем щовечора перед сном і давайте йому вбратися. Дуже корисно при цьому масажувати шкіру і втирати крем в нігтьове ложе.

Навіть якщо ви не є прихильником кольорових лаків, покривайте ваші нігті захищає засобом. воно захистить ваші нігті від зайвих забруднень, попадання непотрібної вологи. Дуже важливо наносити захисне покриття і перед нанесенням лаку. Так шкідливі речовини не будуть впливати на ваш ніготь, що допоможе зберегти його природний колір, а не додасть жовтий відтінок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!