Чи варто розповідати про те, що перш, ніж декорувати нігті необхідно потурбуватися про їх здоров'я. Давайте подивимося критично на свої ручки: може бути таке, що шкіра на них суха, нігтики нерівні, і на додачу з боків є задирки або інші дрібні недоліки. Тоді спочатку скористайтеся корисними засобами, в тому числі і методами, які максимально дозволять виправити ситуацію, що склалася.

За умови того що вам не вдалося все ж справитися з поставленим завданням ні за допомогою засобів які були приготовлені вдома, ні за допомогою покупних, є сенс на самому те справі звернутися до лікаря, так як лущення на шкірі , Розшарування нігтів, потріскана шкіра і інші симптоми можуть сигналізувати про проблеми зі здоров'ям. Щоб нігті дійсно прикрашали вас, вони повинні бути доглянутими і здоровими. Проводьте регулярно манікюр і педикюр, не залежно, від будь-яких факторів.

Інструменти для проведення кольорового декору.
За умови того що руки вже готові, а ще ви маєте вільний час, то вперед, до перемог. Для створення візерунків в залежності від виду дизайну, тоді вам можуть знадобитися:
- Лаки різних кольорів
- Лак-закріплювач
- Акрилові фарби для того щоб промальовувати межі
- Тонка кисть для малювання
- Зубочистки або голка для проведення корекції малюнків
- Рідина, без ацетону для зняття лаку
- Гігієнічні палички, спеціальний коректор
- Бісер, стрази, блискітки
- Базовий набір для проведення декору середньої складності.

червоні нігтики
Багатьох заворожують червоні нігтики, видаючи сміливість, в тому числі і притягальну силу даної власниці, нігтики такого кольору символізують чуттєвість і пристрасть. Однотонні нігтики червоного типу вже протягом багатьох років тримають перші позиції популярності. Для того щоб однотонне червоне покриття виглядало ідеально, обов'язково необхідно нанести поверх лаку закріплювач, а ще дочекатися висихання всіх шарів, щоб не було відбитків і змазаних елементів на нігтики. Нігті в такому кольорі прекрасно поєднуються з будь-яким одягом, доречні також в будь-яку погоду і з будь-якого приводу. Ви також зможете підібрати відтінок, який підходить і більше подобається саме вам. Червоні нігтики чудово виглядають на коротких нігтях квадратної або овальної форми. Що стосується декору нігтьової пластини із застосуванням червоного кольору, то дуже ефектно виглядають поєднання такого типу:
Червоний і білий - цілком ніжний варіант
Червоний і чорний - агресивний малюнок
Червоний і золотий - виглядає розкішно, дорого, якщо ви плануєте ще й надіти золоті прикраси

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!