Крепкие и сильные ногти: рецепты ванночек для красоты и здоровья ногтей Нігті складається з кератину, між яким є жир і вода. Вони здатні вбирати воду, в результаті чого і товщають.

Також як і живі тканини, вони можуть відчувати брак певних мікроелементів і вітамінів, стаючи тонкими і слабкими.

Серед основних причин ламкості, слабкості і розшарування нігтів варто вказати наступні:

1. Нігті за своєю природою є пористими, тому причиною їх розшарування може стати занадто часте застосування лаку і рідини з ацетоном.

2. Вплив хімічних факторів, з якими за обов'язком своєї професії змушені стикатися люди. Йдеться про різні реагентах, хімічних засобів, лугах. Найчастіше з ними контактують хіміки.

3. Різниця температур на вулиці і в приміщенні. Але справа не в самому перепаді, а відсутність належного догляду, тобто людина не захищає руки рукавичками. В результаті хронічного переохолодження та висушування нігті стають ламкими і тонкими.

4. Неправильний догляд за нігтями. Багато хто звик для обрізання нігтів використовувати кусачки. Нігті належить спилювати за допомогою спеціальної пилочки, якої не вдасться видалити більше нігтя, ніж потрібно.

5. Часте використання чистячих засобів. Вони призводять до ламкості і розшарування, через що нігті стають слабкими.

6. Тривалий контакт з хлорованою водою. Хлорка сама по собі є досить агресивною, тому частий контакт з нею негативно позначається на стані здоров'я нігтів, волосся та шкіри.

7. Брак вітамінів і мікроелементів. Нігті особливо реагують на відсутність кальцію, цинку, заліза, кремнію, селену і вітамінів А, E і D.

Рецепти ванночок для нігтів

Винна ванночка для зміцнення нігтів

Для приготування винної ванночки потрібно столова ложка польового хвоща, червоного вина і склянку окропу.

Хвощ потрібно залити окропом і дати настоятися протягом 10 хвилин. Отриманий настій потрібно процідити, додати вино і перемішати. Кінчики пальців потрібно занурити в ванночку, щоб нігті були повністю зануреними в склад. У ванні потрібно потримати руки 10-15 хвилин.

Ванночка для нігтів з одеколоном і медом

Буде потрібно дві столові ложки меду, чверть будь-якого одеколону таку ж кількість охолодженої кип'яченої води. Мед слід розігріти на водяній бані, додати до нього одеколон і воду. Все ретельно перемішується до отримання однорідної маси. Руки потрібно тримати у ванні 15-20 хвилин. Після цього наноситься будь-який живильний крем.

Ванна з оцту і пива

Знадобиться чверть склянки яблучного оцту, така ж кількість рослинної олії і пива. Рослинна олія потрібно підігріти, після цього до нього додається оцет і пиво.
Все потрібно ретельно перемішати. Кінчики пальців варто занурити в ванночку, що нігті були повністю занурені в склад. Час аплікації становить 10 хвилин.

Ванночка для зміцнення нігтів з соком огірка

Потрібно взяти чайну ложку солі, чверть склянки пива і така ж кількість огіркового соку. Пиво треба підігріти. Додається огірковий сік і сіль. Все ретельно перемішується, щоб вийшла однорідна маса. Нігті опускають в розчин і тримають 15 хвилин.

Ванночка з лимонним соком

Для приготування ванни потрібно чайна ложка лимонного соку і півсклянки олії. Останнє варто підігріти і додати сік лимона. Отриману суміш варто ретельно перемішати. Кінчики пальців занурюють у ванну, щоб нігті були повністю в неї занурені. Потрібно витримати руки протягом 20 хвилин. Нігті варто сушити на повітрі і не мочити протягом двох годин.

Ванночка з подорожником

Буде потрібно столова ложка подрібненого листя подорожника і півсклянки молока. Листя подорожника слід розтерти, залити гарячим молоком і потримати все на водяній бані протягом 20 хвилин. Руки занурюють в настій і тримають 15 хвилин.

Ванночка з соком яблука і пивом

Для приготування складу потрібно стакан пива і така ж кількість яблучного соку. Пиво треба злегка підігріти і додати до нього яблучний сік. Нігті занурюють у ванну і тримають протягом 10 хвилин. Після її виконання руки потрібно сполоснути теплою водою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!