Лак для ногтей Технології нігтьового сервісу не стоять на місці і постійно модифікуються в різні варіанти.

Уявіть тільки, ще кілька років тому лакове покриття, яке трималося на нігтях більше трьох тижнів, вважалося чимось на зразок фантастики. Але в наш час, завдяки стрімкому розвитку технологій і хімії, лак, який тримається на нігтях більш трьох тижнів, перестав бути міфом.

Деякі косметичні компанії протягом довгих років працювали над створенням стійкого лаку. І ось в 21 столітті це стало можливим.

Спочатку винайшли биогель. Він застосовувався в якості більш еластичного замінника. Біогель досить гнучкий, він не сколюється на краях нігтьових пластин і тріскається. Але разом з тим він також володіє деякими істотними недоліками.

Біогель повинен наноситися професійно, тобто працювати з ним повинен тільки майстри манікюру. Щоб гель ліг рівно на поверхню нігтя рівно і тримався довше, потрібно проводити цілий ряд заходів, витримати норми часу і полімеризації.

Також гель наноситися шаром, який товщі звичайного лаку для нігтів. Його часто застосовують для зміцнення тонких нігтів.

Біогель - це перше лакове довгострокове покриття. Тобто покриття тримається на нігтях не менше трьох тижнів. Біогель був винайдений американською компанією «Креатив».

Винахідники з'єднали в одному флаконі звичайний лак з кольоровим відтінком і УФ-гель, який використовується в чистому вигляді для моделювання штучних нігтів. Особливість лаку полягає в тому, що після нанесення лаку на поверхню нігтів його необхідно витримати якийсь час під УФ-лампою. Лак сам по собі не висохне на повітрі. Перевага лаку полягає в тому, що якщо ви забудете закрити флакон з лаком, то вони не засохне, не загусне. Щоб лак висох на нього потрібно впливати УФ-лампою.

Конкуренти робили спроби створення лаку, який володіє подібними властивостями, але до цього дня, не було винайдено покриття, що володіє подібною міцністю.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!