Ось уже кілька років поспіль популярність французького манікюру не зменшується, адже такий вид манікюру підходить під будь-який наряд і вважається універсальним. Жінки, які не мають довгих нігтів, не зможуть насолодитися усіма принадами френча, зате для них є чудова альтернатива - місячний манікюр . Місячний манікюр допускає наявність коротких нігтів і зовсім не обов'язково мати довгі нігті, щоб його виконати. Даний вид манікюру воістину універсальний , А техніка його виконання не вимагає особливих навичок. Кожна жінка може самостійно зробити місячний манікюр в домашніх умовах .

Що являє собою популярний місячний манікюр?

Цей вид манікюру полягає в підкресленні однієї з частин нігтя , А саме, тієї частини, яка схожа на перевернуту місяць. Ця частина знаходиться біля основи нігтя і її підкреслюють яскравим лаком, як би малюю місяць на нігтьової пластини. Звідси і пішла назва цього виду манікюру. До речі, колись цей вид манікюру виконували в блідих тонах, а сьогодні техніку місячного манікюру доповнили яскравими фарбами і контрастними поєднаннями яскравих лаків.

Як зробити місячний манікюр правильно?

Якщо у вас є можливість на відвідування салону краси , То неодмінно скористайтеся цією можливістю. Досвідчені майстри манікюру виконують місячний манікюр як не можна краще, пропонуючи вдалі і привабливі поєднання відтінків. Для тих, у кого немає можливості звернутися в салон краси, поетапне виконання місячного манікюру надано нижче.
• У зв'язку з тим, що акцент у місячному манікюрі спрямований на область кутикули, то відразу ж починаємо її обробку. Доводимо підставу нігтя до ідеального стану. Відсуваємо і видаляємо кутикулу.
• Далі беремо безбарвну основу і наносимо на нігтьову пластину.
• Коли перший шар безбарвного лаку завдано, можна приступати безпосередньо до фарбування нігтя лаком, який ви вибрали. Найкраще виконувати місячний манікюр, використовуючи матові види лаків.
• Як тільки лак висохне, нанесіть на ніготь спеціальну наклейку. Наклейки можуть мати різну форму, наприклад круглу, напівкруглу або кутову. Кутова наклейка використовується рідко, але все ж, є дівчата, які для місячного манікюру використовують тільки кутові наклейки і вважають, що це надає манікюру якусь оригінальність.
• Коли наклейка гарненько приклеєна, можна забарвити вільну область нігтя контрастним лаком.

Правда дивно, що такий ефектний вигляд манікюру виконується так просто і швидко? Зате як гарно він виглядає на нігтики будь-якої довжини. Місячний манікюр дозволить вам не турбуватися про довжину своїх нагідок і за допомогою всього декількох відтінків лаку зробити модний і стильний манікюр.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!