Багато з нас, коли починають приводити свої нігті в порядок, по які досвідченості і незнання, допускають ряд помилок, які в наслідку можуть призвести до чималих проблем.

Нами керує тільки те, що сильно хочеться зробити манікюр самостійно, щоб ногтікі і рученьки були в ідеальному порядку. Але часто, на превеликий жаль, це не завжди так. Ми постараємося зараз вам вказати на декілька помилок які не слід робити щоб ви досягли бажаного результату.

Ніколи не користуйтеся металевими пилками - це застарілий варіант, але таку помилку вважають найпоширенішою. Наслідки від такого роду пилок найплачевніші - це і шарування нігтів, травми, повільне зростання і ламкість. Дуже вагомий фактор -жесткость такої пилочки. Для обробки нігтів, рекомендується мати різні види пилок. Треба вибирати для слабких нігтів таку, що пом'якше, а для міцних, здорових - більш жорстку. Ніколи не треба підпилювати ще вологі нігті, відразу після того як ви брали поживні ванночки або навіть після звичайного миття рук.

Ще одна поширена помилочка - це саме рух пілкочкой. Всі рухи відбуваються тільки в одному напрямку - обов'язково по нігтя від краю до центру. Ні в якому разі не вдавайтеся до рухів навпаки. Але, а якщо доводиться трохи вкорочувати нігті за допомогою кусачок або ножиць, то не робіть цього, коли нігті ваші сухі. Опустіть свої руки в тепленьку ванночку буквально на пару хвилин, і тільки тоді починайте процедуру підрізання. В іншому випадку, ви піддаєте свої нігті до розшарування.

щоб уникнути дефектів, при шліфовці нігтів скористайтеся тільки самої грубою поверхнею полировальной палички, але не робіть це регулярно. Якщо постійно обпилювати верхній шар нігтя, то ви просто послабити його. Якщо такий дефект ви помічаєте часто за своїми нігтями, то причина цього може бути і брак вітаміну або будь-якого роду захворювання - зверніться до лікаря для усунення причини.

Навіть, якщо з вашими манікюрними приладами ніхто крім вас і не користується, все одно намагайтеся їх продезінфікувати, щоб уникнути занесення інфекції в кутикулу.

Ну і на кінець - як це і не дивно, але занадто часто робити манікюр ніяк не рекомендується (не частіше одного разу на тиждень). Видалення кутикули і часті обпилювання ваших нігтів приведуть до прояву так званих «борозенок» на поверхні. Ви можете просто, якщо знадобитися, прибрати задирки або відкоригувати саме покриття.
І пам'ятайте завжди - бажаний ефект, ви отримаєте тільки при правильному виконанні всіх умов манікюру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!