0712973.jpg гігієнічний манікюр , Найпростіший догляд за руками і нігтями, а не фарбування нігтів, потрібно робити не менше 1 разу за тиждень. Манікюр гігієнічний можна закінчити і не продовжувати його декоративно оформляти, а ось сам дизайн нігтів можна починати робити без попередньої гігієнічної обробки.

Приступати робити гігієнічний манікюр слід з кропіткої очищення рук , Яку можна виробляти із застосуванням засобу для чищення гелю і щіточки. Почати даний крок манікюру потрібно зняттям старого лаку , Якщо він є на нігтях. Забирають минулий лак, починаючи з мізинця. Дерев'яною паличкою, обмотаною змоченою в рідині для зняття лаку ватою, слід стерти старий лак, якщо він є, з-під кутикули. подальша операція - рівняння нігтів - одна з найбільш пріоритетних процедур. Вирівнювання проводиться на сухих нігтях з використанням пилочки, переміщення якої належить направляти від периферії нігтя до середини його вільного краю. В результаті спилювання зайвих частин нігті повинні стати конкретної довжини і форми.

Форма і довжина нігтів на двох руках в результаті обробки пилкою повинна збігатися: нерівні нігті створюють відчуття неохайності. Остаточна довжина і форма залежить не від одного хотіння володаря нігтів, проте, і від форми і довжини пальців і в тому числі і від спеціальності людини. Так, наприклад, кулінарові, доктору, артисту неможливо володіти довгими нігтиками, а на величезних руках манікюр з довгими нігтями буде виглядати неохайно.

Для пом'якшення шкіри рук використовують п'ятихвилинну ванночку з теплою водою , В якій розчиняють мило. Як тільки шкірочка (кутикула) близько нігтів буде м'якою, треба ретельно витерти свої руки чистим рушником. На вологих руках ні в якому разі не варто проводити видалення кутикули.

усунення задирок , Ороговілої кутикули по колу нігтя потрібно робити з використанням щипців. Несподівані порізи потрібно негайно обробити спиртом або йодом.

Найбільш простий і легкий метод видалення кутикули - з використанням особливого засобу (рідини або гелю), до складу якого входить і масло для підживлення нігтів. Засіб належить нанести пензликом на околоногтевой валик і по закінченню 5 - 7 хв. відсунути кутикулу по колу нігтя дерев'яною паличкою.

шліфування нігтів - наступний крок гігієнічного манікюру - дає нігтям благородне сяйво. Вирівнювати нігті слід особливої полировальной пилкою, роблячи переміщення їй уздовж нігтя.

Для шліфування нігтів можна застосовувати крейда або сік лимона. Їх наносять на м'яку тканину (замшу, фліс або фланель), якій і натирають нігті до блискучого стану.

масажування рук , Як і масаж інших частин тіла, дуже може бути корисний, адже він створює розслабляючий ефект, підсилює м'язи і зв'язки, стимулює роботу сальних залоз і кровоносних судин, покращує загальний стан нігтів і рук.

Перед виконанням даної процедури слід помазати руки живильним кремом , З ефектом зволоження, який потрібно нанести і на нігті. Масаж треба приступати робити з лучезапястного суглоба, потім розминають кисть, після чого слід перейти до масажу пальців, кожного окремо, при цьому звертати руху від початку пальців до нігтів. Массіруемая рука повинна перебувати в горизонтальному положенні.

Масаж рук особливо корисний тим дамам, чия служба вимагає фізичного руху кистей і пальців. Дану процедуру краще всього проводити гігієнічний манікюр, до того як ви будете розкривати нігті лаком.

Закінчити гігієнічний манікюр можна повторної очищенням рук в розчині з милом з наступним ретельним витирання, щоб в результаті видалити весь крем з нігтів. По закінченню цієї процедури можна нанести на нігті цілющий, захисний лак, або лак для зміцнення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!