Багато представників сильної статі, звертаючи свою увагу на жінку, дивляться спочатку на її руки.

Обов'язковим атрибутом сучасної леді є красиві і доглянуті нігті з манікюром. З кожним сезоном мода на довжину і на манікюр, постійно змінюється. Зовсім недавно модними вважалися довгі, котячі кігтики, але ця форма далеко не всім чоловікам подобалася, при цьому стилісти нашого часу сміливо заявляють, що в моді короткі нігтики.

Тому в даній статті ми спробуємо познайомити вас з деякими секретами, які нам пропонують експерти для більш актуального, але також модного манікюру навіть на коротких нігтики.

Підберемо правильну пилочку
Необхідно спочатку забути про металевих пилочки для того щоб надати форму нігтиками. Так як пилочки з таким покриттям дуже псують нігтьову структуру, роблячи її ламкою. Якщо нігтики здорові, підійде для підпилювання пилка з пісочним напиленням, але якщо вони шаруються і ламаються тоді підійде дрібнозернистий з буферною зоною. Перед тим, як ви почнете підпилювати нігті, їх не варто мочити, в іншому випадку нігтики будуть ламкими.
форма нігтів

Для коротких нагідок в моді зараз квадратна форма. Саме за порадами стилістів спочатку варто враховувати вид своєї нігтьової пластини, в тому числі і довжину пальчиків. Квадратна форма обов'язково підійде для довгих і більш тонких пальців. В інших випадках варто віддати перевагу саме овальної форми, що в усі часи є класикою.

колір лаку
За умови того що ви хочете візуально трохи подовжити пальці, використовуйте яскраві і темні відтінки лаку або просто прикрасьте нігтики вертикальними малюнками. За умови того що нігтьова пластина дуже широка, підійде тонка, витончена лінія, в тому числі при покритті лаком, коштує не дофарбовувати ніготь з боків.

нарощування
Майстри манікюру нашого часу пропонують просто феноменальну кількість послуг по дизайну на нігтьової пластини, до нього відноситься і нарощування. Довжину нагідок вибирає сам клієнт в залежності від власних уподобань. Але також, те, що стосується будь-яких прикрас, клієнт може вибрати все що завгодно. Досить оригінально виглядає різноманітний об'ємний дизайн, незвичайні картини, які не поступаються відомим художникам. Такі творіння підходять довгих нігтів, на них є місце, де проявити свою фантазію, в тому числі і майстерність.

Манікюр на коротких нігтики
Якщо ви віддаєте перевагу короткі нігтики, тоді професіонали радять досить обережно підходити до дизайну своїх нагідок. Професіонали виділяють основні правила манікюру для коротких нігтів, які необхідно не порушувати, для того щоб не зіпсувати власний образ і при цьому не зробити руки візуально непривабливими.
Нігтики обов'язково повинні бути однакової і правильної довжини. Якщо пальці далеко не тонкі, та й нігтики НЕ витончені, не можна обрізати їх дуже коротко.
Коротким нігтям варто надавати форму, яка зробить руки більш витонченими і привабливими.

Хороший дизайн вам в цьому допоможе.
Для коротких нагідок є свої заборони.
У наш час існує кілька заборон, які необхідно обов'язково знати і постійно враховувати. Не допустимо занадто великий малюнок, через те що він закриває повністю нігтьову пластину. Теж саме стосується і різноманітних декоративних прикрас. Негарно буде виглядати об'ємна акрилова ліпка. Необхідно запам'ятати, що коротким нігтиками не потрібен об'ємний дизайн. Не можна заодно застосовувати більше трьох відтінків лаку, так як в процесі можете отримати ефект разнохарактерности. Не варто наклеювати багато дрібних деталей.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!