Nail в перекладі з англійської означає «ніготь», а art - мистецтво. Таким чином і отримали поняття nail-art
Виникло це мистецтво ще в незапам'ятні часи. Стародавні люди вважали, що, відростивши нігті, вони зможуть легше спілкуватися з богами, так що відрощували їх швидше чоловіки, ніж жінки. Це був атрибут мудреців. А воїни перед початком бою фарбували свої нігті.

Колонізатори з Європи вперше здивувалися нігтям місцевих жінок Індокитаю. І було чому дивуватися: на нігтях красувалися строкаті пташине пір'я.

Колір нігтів також міг говорити про стані, до якого належить людина. Так, наприклад, було в Давньому Єгипті. Ті, хто мав високе положення, не кажучи вже про царську сім'ю, фарбували нігті в яскраві кольори. Люди низького походження могли теж фарбувати нігті, але колір нігтів повинен був бути неяскравим, непомітним.
Свої довгі нігті Клеопатра фарбувала в червоно-коричневий (теракотовий) колір, а в якості барвника використовувала звичайну хну. Взагалі хна здобула велику популярність як барвник нігтів в період Середньовіччя.

Вид нігтів такий, яким ми його знаємо зараз, принесли до нас японці. В Японії гейші прикрашали свої нігті незвичайними замальовками, фантастичними композиціями, зробленими за допомогою акварельних фарб.
Початок 90-х років принесло як в США, в Японії, так і до всієї Європи різноманітні заходи, пов'язані з nail-art. З тих пір nail-дизайнери стали посилено розвивати своє мистецтво, поки воно не стало повноцінним напрямком.

Зараз вже існує велика різноманітність лаків для нігтів, і оформлення дизайну нігтів користується популярністю. Фахівці в салонах краси тепер можуть ретельно вдосконалювати форму, малюнок і загальний вигляд ваших нігтів цілими годинами. І в результаті на кінчиках ваших пальчиків з'являються шедеври мистецтва.

Але якщо вам і цього здасться мало, ви завжди можете додатково прикрасити свої нігтики пір'їнками, декоративної фольгою, стразами, мереживами, спеціальними наклейками і всім, що душі заманеться.
Адже краса рук перш за все полягає в доглянутих нігтях. І на сьогоднішній день мало хто з жінок зовсім обходиться без манікюру.

Поняття «манікюр» має латинське коріння: "manus" - рука і "cure" - догляд. У сучасному світі в це поняття входить не тільки догляд за нігтями, а цілі технології правильної турботи про руки повністю. Це і відновлюють лікувальні процедури для догляду за шкірою рук, і різні способи нарощування штучних нігтів.

Як говорив відомий класик, «Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів» . А нам, жінкам, вже точно відомо, як повинна виглядати рука з доглянутими нігтями.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!