Накладні нігті - найбільш простий спосіб зробити нігті довше і надати їм бажану форму за вельми короткий час, без обов'язкової умови відвідування манікюрного салону. Все гранично просто, тому нічого не заважає провести таку процедуру, не виходячи з дому. У продажу на сьогоднішній день представлений різноманітний вибір накладних нігтів або як їх інакше називають «тіпси» різної форми, довжини і з різним малюнком.

Для такої процедури необхідний спеціальний клей, головною характеристикою якого в даному випадку є ступінь його в'язкості. Врахуйте, що чим більше в'язкий клей ви купуєте, тим довше за часом він буде висихати, а значить, при необхідності можна буде поправити розташування накладного нігтя. Однак в цьому ж випадку вам доведеться просто довше тримати пальці нерухомо, щоб нічого не зрушити. Якщо клей по в'язкості слабкий - врахуйте: він швидко висихає, а значить, накладні нігті повинні бути розташовані швидко і точно.

Отже, ви придбали сподобався вам набір «типс» і відповідний клей.

Перш, ніж ви приступите до безпосередньої процедури прикріплення накладних нігтів, зробіть наступні дії.

По-перше, повністю очистіть ніготь від забруднень, знежирте його. Між накладними і вашим нігтем не повинно нічого перебувати і тим більше накопичуватися, інакше можливий ризик виникнення грибкових інфекцій.
Потім покрийте ніготь лаком, що використовується як основа в звичайному манікюрі. Він захистить поверхню нігтьової пластини.

Після остаточного висихання лаку, по всій поверхні нігтя розподіляємо клей тонким шаром однакової товщини. Таким чином, накладний ніготь буде просто розташувати рівно і максимально щільно до основи.
Після чого акуратно маємо «типс» на нігтьової пластини.

Бажано, щоб в кімнаті був трохи підвищений рівень вологості - для більш міцного закріплення на нігті клею. При необхідності можна використовувати пульверизатор, в разі якщо ви вважаєте, що рівень вологості занадто низький.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!