Нанесение гель-лака под кутикулу Відкриття гель-лаків стало справжнім проривом в сфері нейл-індустрії. З його появою вдається носити декоративне покриття тижнями, до того ж нігті стали більш стійкими до пошкоджень. Але у такого, здавалося б, досконалого покриття є один істотний недолік - через тиждень ставати видно відростила частина нігтя. Ця обставина дуже зручне, особливо в тих випадках, коли планується поїздка на тривалий час, і немає можливості корекції.

Згодом була розроблена ціла технологія покриття гель-лаком під кутикулу, яка значно збільшує стійкість манікюру.

«За» і «проти» техніки введення гель-лаку під кутикулу

Якщо пам'ятати головне правило манікюру, то під час нанесення гель-лаку потрібно відступати від кутикули на 1 мм. Таке правило обумовлено гігієнічними аспектами, так як зона кутикули забезпечує захист нігтьової пластини від бактерій. Невелику ділянку неокрашенной нігтьової пластини дає гарантію того до нігтя буде надходити кисень, хоч і в мінімальній кількості.

Другим аспектом, чому потрібно залишати мінімальний відступ є естетика. Під час нанесення гель-лаку, навіть професіоналом є ризик затікання лаку на кутикулу при фарбуванні. Манікюр буде виглядати неохайно, і термін носіння його буде не великий.

Незважаючи на це все ж існує техніка нанесення гель-лаку під кутикулу, і вона має цілу низку переваг.

1. Тривалий період шкарпетки. Пофарбовані нігті за цією технологією будуть виглядати так, немов ви недавно відвідали майстра. Це обумовлено тим, що лак наноситься глибоко під кутикулу, і створюється враження, ніби нігті ростуть вже пофарбованими.

2. Економічність. Чим довше носять манікюр, тим рідше доведеться виконувати корекцію.

3. Естетичність. Манікюр під кутикулу буде виглядати більш цілісним, без неохайних зазорів, які утворюються при отрастании нігтьової пластини.

Техніка виконання цього манікюру вимагає певного досвіду і вправності. В іншому випадку не уникнути істотних недоліків:

1. Нерівній лінії біля основи. Недостатньо ввести гель під кутикулу, потрібно його правильно і акуратно розподілити, щоб при отрастании нігті виглядали так буде пофарбовані на стандартній відстані.

2. Відторгнення декоративного покриття. При нанесенні гелю під кутикулу потрібно видалити весь птеригий, інакше манікюр прослужить мало. До слова, видалити птеригий вкрай нелегко. У міру того як буде відростати птеригий, лак буде відходити від нігтьової пластини, яка потрапляє під нього вода буде посилювати процес розшарування.

3. Неохайний зовнішній вигляд. Якщо гель витече за кутикулу, то він обов'язково забарвить її. Додатково до всього відросло нігті втрачають свою привабливу форму.

Техніка нанесення гель-лаку під кутикулу

Нанесення гель-лаку під кутикулу можливо тільки при необрізний манікюр, під час якого кутикула відсувається до основи. У обрізному варіанті манікюру, кутикула зрізається максимально, а лак наноситься максимально близько до шкіри. В останньому варіанті вдається максимально спростити роботу і знизити ризик фарбування кутикули. Тепер безпосередньо про техніку нанесення. Головне - ретельно підготувати нігтьові пластини - видалити всі шорсткості, нерівності. Тому без допомоги Бафа не обійтися.

Манікюр повинен виконуватися сухим способом. В ідеалі - це апаратна методика з використанням фрези. З її допомогою вдається вичистити птеригий.

Всього існує три способи дозволяють виконати якісний манікюр під кутикулу.

Спосіб №1 Щоб забарвити нігті максимально близько до кутикули потрібно глибоко її відсунути до основи нігтя. Під час фарбування потрібно злегка натягувати шкірку з основи нігтьової пластини і бічних валиків. Далі потрібно акуратно сухим пензлем забарвити прилеглу до кутикули зону, рухаючись від центральної частини до основи. Після сушіння в УФ-лампі потрібно буде нанести краплю лаку на верхню частину кисті. Як тільки контур буде окреслено можна буде вільно пофарбувати нігті.

Спосіб №2 Кутикулу потрібно максимально відсунути до основи. Область близько кутикули слід фарбувати пензлем під гострим кутом. Після того як обидва шару будуть зафіксовані потрібно нанести додатковий пігмент.

Спосіб №3 Тонким пензлем фарбується зона близько кутикули. Далі вона сушитися в лампі, за тим слід звичне покриття. Якщо досвід дозволяє то перший шар годі й сушити в лампі, а відразу нанести гель по всій поверхні. В іншому варіанті можна нанести покриття відступаючи від кутикули, а після повного покриття нігтів варто максимально відсунути кутикулу і фарбувати глибоко лежачі ділянки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!