Нанесение лака Ну ось, ви і дійшли на найбільш важливого і значимого моменту обробки своїх нігтів - нанесення лаку. Який же саме ви віддасте перевагу лак - це вже безпосередньо залежить від ваших особистих переваг і побажань. З нашого ж боку важливо і значимо тільки одне - нагадати всім вам, - наші чудові дівчата і жінки про те, що будь-який лак для нігтів просто зобов'язаний бути високої якості. Дешеві лаки, які реалізуються в, так би мовити наметах - одноденки, підземних переходах і переходах метро не завжди володіють належними якісними і благородними властивостями. Такими лаками можна лише нанести сугубий шкоду своїм нігтям і просто погубити свої ноготочки на кілька місяців, протягом яких ваші нігті будуть сильно розшаровуватися і хворіти. Внаслідок чого, фахівці, при нанесенні лаку на нігті, попередньо радять нанести спеціальний лак-основу, який не тільки здатний зберегти ваші нігтики від різноманітної хімії, а й буде протягом тривалого часу просочувати їх, включеними в його склад мінералами і вітамінами. І при цьому поверхня нігтя добре вирівняється, що подальше покриття буде легше і комфортніше наносити.

Після того, як лак-основа повністю висохне, ви сміливо можете приступати до нанесення обраного вами кольору лаку. Накладання звичайного лаку на лак основу здійснюється послу ретельного струшування бульбашки. Після цього в лак потрібно вмочити пензлик, а надлишки лак акуратно знімаються з пензлика про край горлечка бульбашки. Це вас зможе позбавити не тільки від надлишків лаку, але і від можливого ефекту маленьких бульбашок на самій поверхні лаку.

Сам метод нанесення лаку на нігті в достатній мірі простий, однак, тим не менше, щоб добитися хорошого ефекту, ви повинні чітко і правильно дотримуватися послідовність в роботі і слідувати певній техніці: початковий процес нанесення лаку на нігті необхідно починати з середини вашого нігтя. При цьому наноситься м'який рівний лаковий штрих від самого початку і до кінця нігтя, не відриваючи від нігтики пензлика і не перериваючись на середині нігтя. Після цього, лаком, який залишився на пензлику потрібно зафарбувати бічні сторони нігтя.

Обов'язково пам'ятайте, при нанесенні другого шару лаку на нігті ви повинні обов'язково дочекатися, коли повністю висохне і закріпиться перший шар. Якщо надійти іншим чином, кінцевий результат може бути абсолютно марним, оскільки подвійний шар лаку буде сохнути вкрай довго і легко здатний пошкодиться.

Для того, щоб лак швидше сіх, нігті можна недовго потримати під струменем холодної води. Лакове покриття не рекомендовано сушити потоку гарячого повітря за допомогою використання для цієї мети фена. Первинною причиною, чому ж цього робити не потрібно - це те, що лакові покриття, подвержённое сушінні гарячим потоком повітря може покритися дрібними бульбашок, а друга - для нігтів вкрай шкідливий гаряче повітря (в принципі, також, як і для волосся). Тому через такого недбалого ставлення до своїх нігтиками, ваші нігті почнуть розшаровуватися і стануть вкрай ламкими. В кінці процедури нанесення лаку на нігті потрібно обов'язково прибрати надлишки лаку з бічних сторін пальців кутикули за допомогою звичайної ватної палички, яка попередньо змочена в рідині для зняття лаку без наявності ацетону.

Не варто забувати також і те, що руки потрібно обов'язково уберігати від впливу різних хімікатів і пральних порошків, а драїти сковороду, на якій пригоріли залишки їжі можна металевою мочалкою але в рукавичках. Оскільки після тривалого і старанного отдіранія пригоріла посуду (каструлі, сковороди) ваші нігті просто-напросто загинуть.

За своїми руками потрібно хоча б раз на тиждень доглядати, роблячи при цьому різноманітні лікувальні ванночки і щоб виконувати всі вище перераховані рекомендації по догляду. Пам'ятайте, що при регулярному догляді за руками ви будете мати здорові, акуратні і красиві нігті, а також доглянуті і чудово зволожені руки. Будьте впевнені в тому, що ваші труди по догляду за руками і нігтями не пропадуть даром і будуть 100% оцінені як найкращою подругою і співробітниками в колективі, так і вашим улюбленим чоловіком!

Будьте прекрасні і чарівні!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!