«Приймають по одягу ...» - так водилося здавна і актуально зараз. Це один з резонів невтомною боротьби за красу - її створення і підтримання. Завдяки цьому наука постійно пропонує нам ефективні методи створення гарної зовнішності, від якої багато в чому залежить успіх у професійній і приватного життя.

Сьогодні не проблема створити нове, підкоригувати «старе», коли «не ладиться» своє.
Так, наприклад, про ваших коротких і проблемних нігтях ніхто і в житті не дізнається. Для цього вам треба довірити свої руки гелю. Так, саме гелеве нарощування - одне з унікальних досягнень науки, яке користується величезною популярністю і не дарма.

Перевага цього матеріалу перед іншими полягає в тому, що під дією ультрафіолету утворюється ідеальна глянсова поверхня - міцна і пластична. Вона захищає рідний ніготь від пошкоджень, не порушуючи його природний розвиток.

Така поверхня ідеальна база для будь-якого покриття, яке підкреслить красу таких нігтів. Різноманітність форм, довжини і кольору дозволяє створювати справжні шедеври, що відрізняються своєю оригінальністю і неповторним.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!