Дуже зручно мати штучні нігті. Перш за все, ваші руки з ними будуть виглядати завжди доглянуто і охайно, ви не будуть турбуватися про те, що ви не встигли нафарбувати. А потім, наростити нігті ви можете на будь-яку довжину і форму, таким чином, ваші пальці можуть перетворитися в тонкі й довгі. Процедура нарощування нігтів це справжній порятунок для дівчат, у яких дуже тонка нігтьова пластина.

• Суть процедури. Сьогодні особливо відзначаються два методи нарощування нігтів - на формах і на типсах. Тиси, це такі шаблони з пластику, який підганяється під розмір нігтя і після прикріплюється до нього. Тіпси за своїм призначенням, і є ті ж накладні нігті. Фахівці дуже часто рекомендують саме такий тип нарощування , Тому як саме вони виглядають природно. Форма - являє собою тонку пластину фольги з віконцем для нігтя. Край такого віконця поєднується з краєм натурального нігтя, в цьому положенні форма фіксується, після чого за допомогою пензлика, викладається шар за шаром, застосовуючи акрил, смолу, гель або шовк. Тоді як ніготь затвердіє, за допомогою пилочки його починають моделювати. Незважаючи на вид нарощування, колір основи варіюється в бажаному для вас кольорі. Дуже багато хто вибирає нейтральний колір, наближений до природного для того, щоб можна було його покривати кольоровим лаком. Інші вдаються до допомоги кольоровий основи.
• Частота корекції нігтя. Один раз на два тижні.
• Увага! Перед тим, як ви зважитеся на таку процедуру, майте на увазі, що майстер Обпиляєте всю поверхню нігтя. Така процедура необхідна для того, щоб покриття трималося надійно і мало природний вигляд. Дуже багато хто боїться, що таке обпилювання позначиться на здоров'ї нігтя. Це все не так! Але, тільки в тому випадку, якщо таку процедуру виконує фахівець. Вашої нігтьової пластини нічого не зашкодить.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру, а також і для педикюру!