Наращивание ногтей: есть ли в этом опасность? Останнім часом набуває популярності процедура по нарощуванню нігтів. Якими ж перевагами володіє дана процедура і чи варто її боятися?

Штучні, міцні, довгі нігті викликають захоплення оточуючих. Далеко не всіх природа нагородила таким подарунком. Тому можна вирішити дану проблему за допомогою нарощування. Також вдасться скоригувати форму, вирівняти поверхню, зміцнити тонкі, шаруються і ламкі нігті. Додатково до всього штучні нігтьові пластини служать захистом для натуральних нігтів і запобігають вплив побутової хімії, ультрафіолету та інших факторів.

Протипоказання до нарощування нігтів

1. Грибкові ураження нігтьових пластин.

2. Механічні пошкодження нігтів і кутикули. Наприклад, виконання обрізного манікюру може стати перешкодою на шляху нарощування. Тому манікюр коштує виконувати мінімум за 2-3 дня до безпосереднього нарощування нігтів або віддати перевагу необрізної.

3. Прийом антибіотиків, деякі захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної, видільної системи, проходження хіміотерапії можуть привести до того, що штучні нігтьові пластини просто не будуть триматися.

4. Вагітність.

Що краще вибирати акрил або гель?

підходять в різних случаях.Акріл досить міцний матеріал. Їх можна носити протягом 3-4 місяців. Виглядають вони досить природно. Додатково до всього, акрил вибирають для нарощування на ногах, так як тут не потрібна корекція і можна обійтися одним сеансом. Але акрил незважаючи на свої достоїнства також володіють недоліками. Речовина має сильний запах, який відчувається до тих пір, поки штучні нігті не затвердіють. Також вони втрачають блиск, якщо використовувати засоби містять ацетон.

Гель є більш м'яким і пластичним матеріалом, тому його рекомендують використовувати тим, у кого тонкі нігті. Він виглядає досить природно, на додачу до всього наділений незмивною блиском. Але процедура більш трудомістка, тому що для сушки потрібно використовувати спеціальну УФ лампу. Такі нігті складно знімати, тому робити це повинен тільки досвідчений майстер.

Як нарощувати нігті?

Безпосередньо перед нарощуванням нігтів не радять використовувати крем або масло. Це обумовлено тим, що масляні компоненти вбираються досить довго, а освіту масляної плівки на поверхні нігтя призводить до того, що штучні нігті почнуть швидко розшаровуватися.

Першим кроком на шляху до нарощування є обпилювання поверхневого блискучого шару за допомогою дрібнозернистої пилкою. Після цього нігті обробляють антісептіком.Есть два типи нарощування нігтьових пластин: з використанням тіпсів і формочок. Тіпси - це штучні кінчики, які попередньо підбираються виходячи з розміру кожної нігтьової пластини, після чого приклеюють до поверхні. Висихання клею відбувається за кілька секунд, тому незабаром можна починати використовувати матеріал для нарощування. Якщо працюють з формочками, то їх фіксують по краях нігтів, після чого заливають матеріалом для нарощування.

Часто перед клієнтками постає питання про те, який же довжини повинні бути штучні нігті? Якщо ви вперше виконуєте нарощування, то варто вибрати невелику довжину. Так вдасться приміряти штучні нігті, щоб в подальшому можна було вибрати більш сміливий варіант.

Нарощування на увазі нанесення декількох шарів. Після того як штучний ніготь готовий, його поверхня знежирюється, шліфується і наноситься фінішне покриття, яке дарує блиск і гладкість. Тільки після цього можна приступати до використання звичайного лаку для нігтів. Варто відзначити, що на штучних нігтях він тримається набагато довше, ніж на натуральних.

Нарощування займає 2-3 години в залежності від того які матеріали іспользуются.В відміну від штучних нігтьових пластин натуральні постійно відростають. Змінюється їх довжина, форма. Через те, що штучне покриття не в змозі адаптуватися до подібних змін, тому кожні 2-3 тиждень потрібно виконувати корекцію. Майстер здійснюється підпилювання штучних нігтів, надаючи нову довжину і форму. Нехтування цього призведе до втрати штучної нігтьової пластини.

Особливості догляду за наращённимі нігтями

Незважаючи на те, штучні нігтьові пластини здаються міцними і здоровими, вони потребують дбайливого ставлення. Не варто їх використовувати в якості інструменту, не потрібно піддавати їх великим навантаженням. Будь-яке ослоеніе відкриє незахищений ніготь. Наращённие нігті не можна зістригати, а лише підпилювати. Також варто триматися якнайдалі від відкритого вогню, так як такі нігті мають сильно горючими властивостями.

Зняття штучних ногтейБитует думку, що після нарощування натуральні нігтьові пластини стають більш тонкими, м'якими і ламкими. Але насправді все залежить від якості снятія.Чтоби зняти акрил досить видалити вільний край, після чого занурити пальці в спеціальну рідину, що розчиняють акрил. Гелеві нігті потрібно спилювати. Це може зробити досвідчений майстер за допомогою спеціальних пилок. Самостійне видалення загрожує пошкодженням натуральних нігтьових пластин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!