Процедура по нарощуванню нігтів стає все більш популярною. Багато жінок, які хочуть мати довгі стійкі нігті, вдаються до нарощування штучних. Такі нігті мають як хороші сторони, так і погані, розберемося в цьому детальніше.

Хороші боку нарощених нігтів видно відразу. Вони красиві, приковують погляди оточуючих, можна наростити нігті будь-якої довжини, не чекаючи, поки свої відросте на потрібну довжину. Нарощені нігті можуть допомогти приховати вади ваших натуральних нігтів. Так, під гелем або акрилом, ви можете приховати нерівну нігтьову пластину, короткі ламкі нігті і інші вади. Крім цього, нарощені нігті помітно допомагають вашим натуральним нігтям. Вони закривають ваш ніготь, внаслідок чого перешкоджають попаданню на нього шкідливих речовин - побутової хімії, ультрафіолету, різних забруднень. Тому ніготь, захищений штучним покриттям, розвивається краще, нігтьова пластина вирівнюється, набуває красиву форму.

хоча процедура нарощування нігтів має як естетичні, так і лікувальні позитивні властивості, існує і ряд протипоказань, при наявності яких можна проробляти цю процедуру.
На початку процедури майстер обробляє нігті і повністю оцінює їх стан, після чого робить висновок - чи можна нарощувати нігті. Так, при наявності яких-небудь ушкодження або інфекцій проводити процедуру нарощування суворо забороняється до повного одужання.

Так само не можна нарощувати нігті при будь-яких механічних пошкодженнях . Вони можуть бути навіть у разі неякісно проведеного манікюру. Тому нарощування слід проводити через пару днів після процедури манікюру, причому з різних різновидів манікюру краще віддати перевагу необрізному, тобто європейського.

перешкодою до красивим нарощені нігті можуть бути і внутрішні захворювання - травної системи, видільної або ендокринної. Саме наявність таких захворювань і призводить до того, що через кілька днів після нарощування нігтів вони просто відпадають.

Тому, прийшовши до майстра по нарощуванню нігтів , Йому слід дізнатися не тільки про наявні захворюваннях нігтьової пластини, але навіть і внутрішніх захворюваннях. Якщо ж ви наростили нігті і ні все одно відпали через пару днів, то причиною може бути не тільки невмілі дії майстра або неякісні матеріали. Причиною може бути і приховане захворювання організму. Тому, перш ніж висувати претензії майстру, для початку, перевірте ваш власний організм на наявність яких би то не було захворювань.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!