Наращивание ногтей популярно среди женщин любого возраста На сьогоднішній день є багато різних способів за допомогою яких можна приховати будь-які недоліки зовнішності, або зробити більш привабливими переваги. Якщо стежити за всіма напрямками моди і задовольняти всі свої потреби естетичного характеру то варто звертатися тільки до професіоналів своєї справи, які працюють в сфері краси.

Є один спосіб, який дозволяє завжди виглядати чарівною, а саме нарощування нігтів. Така процедура в косметичному салоні користується популярністю серед жінок різного віку.

Нарощування нігтів з кожним днем стає все більш популярною процедурою. У косметичному салоні вам запропонують змінити форму нігтів і їх довжину, наростити їх як на руках та й ногах. Якщо є таке бажання то можна використовувати різного роду покриття і фурнітуру. Для певної категорії жінок така процедур це здійснення мрії мати гарні і довгі нігті. На сьогоднішній день найпопулярнішим матеріалом є покриття гель і для цього є певні підстави: процедура цілком доступна, якість відмінна і головне зовнішній вигляд неперевершений. Суть даної процедури полягає в тому, що накладну тіпси покривають спеціальним засобом. Тепер використовують новинку. А саме шматочок шовкової тканини, яку кладуть під тіпси. Такий процес додає міцності нігтям і разом з тим прискорює процес процедури. Нігті з гелю практично нічим не відрізняються від своїх природних, але разом з тим набагато міцніше. Такий матеріал не має ніякого запаху, а також не токсичний для здоров'я. Він зручний в застосуванні і має блиск, тому на ньому дуже зручно робити класичний французький манікюр. Покриття лаком тримається тривалий час, іноді до наступної корекції.

Великою популярністю останнім часом не користується акрил . Це напевно пояснюється тим, що такий матеріал є токсичним і має специфічний запах.

Процедуру нарощування нігтів можна проводити як на руках так і ногах. За допомогою такої процедури можна позбутися такої проблеми, як вростання нігтів, і навіть не потрібно звертатися до лікарів. Варто зауважити, що якщо у вас підозру на грибок то варто проконсультуватися з фахівцем цієї галузі. Адже нарощування може тільки посилити проблему.

Не варто думати про те, що процедура нарощування нігтів цілком безпечна для вашого здоров'я, але разом з тим не варто сильно панікувати, адже якщо правильно доглядати за новими нігтями то негативних наслідків не буде. Фахівці рекомендують час від часу проводити корекція нових нігтів і не допускати їх значного відростання. Нарощувати нігті можна тільки на цілком здорові і іншому випадку проблема тільки погіршується. Для того, щоб власні нігті завжди були здоровими слід приймати певні вітамінні комплекси і кальцій, а також не варто забувати про додаткове догляді за своїми руками.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!