Наращивание ногтей при помощи гелевых материалов Нарощування нігтів стало набирати високу популярність за рахунок удосконалення використовуваних матеріалів і технологій. Нарощування з використанням гелю вже став практично традиційним способом подовження нігтьової пластини.

Гелеве нарощування нігтів є найбільш поширеною процедурою.

Нарощування винайшов зубний лікар, який пошкодив під час роботи нігтьову пластину. Щоб продовжити роботу, лікар наклав акрилову латочку на пошкоджений ніготь. Лікар зазначив, що акрилове покриття добре тримається на поверхні нігтьової пластини. Через деякий час це відкриття вирішили перенести в індустрію краси. За рахунок постійно розвиваються технологій, матеріал для нарощування був вдосконалений, гелю додали властивості еластичності і самовирівнювання.

Майстру більше не потрібен досвід роботи з моделюючими матеріалами, які швидко цементуються на повітрі.

Сучасні моделюють матеріали розподіляються по нігтьової пластини рівним шаром, і закріплюється ультрафіолетовим світлом.

Модернізація матеріалів для нарощування торкнулася не тільки нігтьову індустрію, але також штучні вії та волосся.

Наприклад, для нарощування вії використовуються екологічно чисті і безпечні матеріали.

Перед нарощуванням нігтів гелем, потрібно підготувати нігті. Насамперед майстер повинен виконати обрізний або необрізний манікюр, в залежності від побажань клієнта. Зазвичай, виконання необрізної манікюру вимагає багаторазового повторення для досягнення хорошого результату. При першому нарощуванні нігтів за допомогою гелю, варто підготуватися до використання манікюрних ножиць.

Після підготовки нігтів має пройти кілька днів, щоб ранки, які утворилися від використання інструментів, зажили. Тільки після того як ранки заживуть можна переходити до процедури нарощування. Перед нанесенням самого покриття на поверхню нігтя наносять праймер - спеціальну речовину на основі лужного або кислотного складу. Головне призначення праймера складається в піднесеному лусочок нігтьової пластини для кращого закріплення покриття. Гелеве нарощування проводитися в кілька етапів. Спочатку на нігті наноситься перший шар покриття, який закріплюють ультрафіолетовою лампою, потім накладають моделює матеріал в кілька шарів. Кожен шар потрібно полімеризованною в ультрафіолетовій лампі кілька хвилин.

Між шарами покриття можна викладати прикраси та аксесуари для нігтів. Завершальним етапом є нанесення закріплює основи.

Перевага гелевого покриття полягає в прозорості матеріалу. Гель, на відміну від акрилу не жовтіє. Тому не знадобитися відбілювання нігтьової пластини під час корекції. Кожні кілька тижнів потрібно виконувати корекцію нарощених нігтів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!