Дизайн нігтів завойовує все більшу популярність серед сучасних модниць. Якщо раніше колір декоративного лаку для нігтів підбирався в тон губної помади, то тепер підбирається в тон чому завгодно: взуття, автомобілю, сумці або ж взагалі виступає окремою незалежною елементом зовнішнього вигляду жінки.

Нейл-арт можна зробити не тільки в спеціалізованому салоні, але і вдома . Для цього Вам знадобиться наступне:

1. Декоративні лаки різних кольорів. Для домашнього нейл-арту необов'язково купувати спеціальні лаки, якими користуються професіонали в салонах, можна обійтися самими звичайними. Тільки уважно вивчіть консистенцію лаку, його запах і термін придатності на флаконі. Згодом лак може загуснути і стати менш стійким. Його могли і розбавляти: про це говорить різкий запах і консистенція. Такі лаки краще не купувати.

2. Пензлик. Вона повинна бути плоскою, в ідеалі по ширині - трохи вже нігтя. Використовується для того, щоб заґрунтувати ніготь.

3. Кілька пензликів різної товщини для малювання нескладних візерунків.

4. Трафарети. Стануть в нагоді для того, щоб швидко і якісно прикрасити нігті.

5. Для святкового або вечірнього нейл-арту знадобляться стрази, намистини, пір'я, спеціальна декоративна пудра. Щоб було зручно прикрашати нігті, бажано придбати маленький пінцет. Головне - не перестаратися, інакше нігті будуть виглядати занадто химерно.

6. Закріплювачі. Для нейл-арту використовують спеціальні закріплювачі, але можна обійтися і звичайним прозорим лаком для нігті, який закріпить малюнок на нігтях.

В якості базових вибирайте лаки основної колірної гами, а для малюнків - понад яскраві і соковиті за кольором. Для початку купуйте маленькі пробні флакончики лаку. Вони коштують дешевше, а простору для фантазії дають більше.

Якщо Ви використовуєте кілька кольорів лаку, стежте за тим, щоб ці кольори гармоніювали між собою і поєднувалися з макіяжем і одягом. Основні кольори - це синій, червоний, жовтий і зелений. Решта можна отримати шляхом змішування основних і додавання до них чорного і білого. Кольори також діляться на "теплі" (на основі жовтого і червоного) і "холодні" (на основі синього і зеленого). "Теплі" відтінки краще не поєднувати з "холодними". Існують класичні гармонійні поєднання: чорний і білий, пастельний бежевий і коричневий, золотистий і оливковий.

Жінка з доглянутими руками і бездоганним манікюром здатна спокусити чоловіка одним помахом руки. Дивлячись на неї, чоловік розуміє, що ця жінка не просто стежить за собою, але має смак.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!