Новая методика омоложения кожи рук Руки і шия - це ті зони, які видають справжній вік людини. Але дерматологи розробили новий препарат для ін'єкцій, який дозволяє омолодити руки і усуває вікові зміни.

Щоб дізнатися справжній вік людини потрібно звернути увагу на його руки. Шар шкіри з зовнішньої сторони кисті набагато тонше, ніж на обличчі, в ньому міститься менше колагену. Жіночі руки набагато швидше чоловічих старіють, адже втрачають жир і м'язи між пальцями. В результаті руки виглядають кістлявими і нерівними по контуру.

Косметична індустрія в останні роки істотно просунулася в сфері омолодження рук. Однією з них є ін'єкції препарату неоколлагена.

Це уколи речовини, яке містить мікроскопічні намистинки однакового розміру, що складаються з полікапролактона. Це біоразглагаемая субстанція, яка застосовується в ортопедії і хірурги. Невеликі кульки поміщаються в целюлозний гель, який можна вводити в кисті рук із застосуванням спеціальної трубки канюлі. Такі ін'єкції виконуються під місцевою анестезією.

Під час процедури омолодження рук лікарі радять використовувати лазер для підсвічування кровоносних судин під шкірою, щоб максимально акуратно помістити канюлю, адже за своїм діаметром вони набагато менше традиційних голок, тому загоєння відбувається швидше.

Методика дозволяє домогтися вираженого косметичного ефекту миттєво. Мікробусінкі поступово розчиняються і стимулюють клітини шкіри фібробласти, які створюють новий колаген.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!