фото22.jpg Перш ніж декорувати нігті , Вам знадобиться їх довести до ладу , Індивідуально типу і станом відповідним методом. Після проведення гігієнічного манікюру необхідно зволожити нігті , далі підживити їх , Та й перед нанесенням шару лаку - добре знежирити . Ви повинні знати, що короткі нігтики вимагаю деяких знань і тонкощів, від вас.

Дизайн на короткі нігтики буде ідеальним, якщо:

- буде максимально обрізана кутикула . Таким чином, нігтьові пластини будуть здаватися більш довгими.

- також якщо нігтьова пластина матимуть однакову форму, і довжину . На коротких ніготь будь-які відхилення дуже помітні.

- не використовуйте дуже об'ємний дизайн . Таким нігтиками не підійде об'ємна ліплення, 3D малюнки, в тому числі і об'ємні наклейки, і інші подібні елементи.

- ні в якому разі не варто перенасичувати манікюр величезним кількістю квітів: трьох відтінків буде досить.

- найкращим варіантом для таких нігтів - буде шалено модним цього сезону темні матові або навіть глянцеві лаки.

За допомогою них можна відмінно відкоригувати форму нігтів , Зробивши їх на вигляд більш видовженими.

За умови того що ви запланували на коротких нігтях зробити французький манікюр, варто врахувати, що на коротеньких нігтики білу зону необхідно робити закругленою.

Створюючи манікюр на коротеньких нігтики потрібно особливо акуратно, ретельно продумувати наноситься декор , Також необхідно подбати про те, щоб він виглядав гармонійно з руками і стилем.

Вечірній варіант манікюру

Найбільш актуальним для будь-якого урочистого манікюру весь час залишається класичне покриття одним тоном лаку, з додаванням блискіток, каменів або блискучих орнаментів.

Давайте розглянемо кілька ідей:

Покриваємо глянсовим лаком нігті. Зазвичай - обидва безіменних пальця виділяють більш світлим блискучим лаком або ж наносять на цей же фон блискітки.

Просто чудово виглядає лак чорного кольору в поєднанні з золотистим. Наносимо глянсовий чорний, розбавляючи сзолотістим блискучим лаком за принципом шахової дошки.

Відмінно в ваш вечірній образ впишеться і місячний манікюр. На коротких нігтики краще, якщо зону біля основи ви виділите фольгою або ж просто золотистими або срібними кульками. А частина що залишилася, покривають матовим лаком, створюючи ефект оксамиту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!