Определяем характер человека по форме его ногтевой пластины. По всьому світу психологи в один голос видають твердження, що саме форма нігтів в стані багато розповісти про характер людини . Деякі скептики ставлять під сумнів узагальнення такого типу, так як гороскопи далеко не завжди і правдиві. Однак існує якась залежність між формою нігтьової пластини і темпераментом людини ...

Нігті чотирикутної форми. Така форма говорить про те, власник дуже порядна, стриманий, але також дисциплінована людина. Найчастіше люди з такими нігтями добре володіють собою і по можливості роблять все правильно. Фахівці вважають, що люди з такою формою нігтів краще знімати будь-яку напругу масажем шиї, потилиці і ступень.

Нігті, що йдуть в формі лопати. Такі нігтики вказують на приземленість і енергійність їхнього власника. Зазвичай люди завжди в доброму гуморі, впевнені в собі і активні. Незважаючи на труднощі, вони йдуть вперед. Людям, які володіють такою формою нігтів для розслаблення, а також нейтралізації надлишку енергії допоможуть тільки заняття йоги.

Нігті овальної форми. Власники, як правило, творчі та романтичні особи, серед них найчастіше зустрічаються художники, музиканти і талановиті керівники. Люди з такими нігтями з легкістю пристосовуються до будь-яких змін і відчувають себе щасливими при різних умовах.

Нігті когтевіднимі форми . Ця форма видає дратівливість, нетерплячість, але також корисливість їхнього власника. Люди, що мають таку форму нігтів частіше егоїстичні, що не стримані по відношенню до всіх людей, які їх оточують. Вони рідко ладнають з близькими, а також зовсім не можуть похвалитися великою кількістю близьких друзів. Саме такі риси характеру просто напросто негативно впливають на здоров'я, тому їх варто викорінювати в дитинстві.

Нігті ввігнутої форми. Люди схильні до різних нервових виснаженням, а ще й до підвищеної вразливості. Будь-які дрібниці приймаються близько до серця, від цього страждає їхня нервова система. Допомогти в цьому зможе правильне харчування, в якому буде підвищений вміст вітамінів В15, Д і Е.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!