Определяем качество лака? Найбільш простий і досить надійний спосіб купити досить якісний лак для наших нагідок - це покупка продукту більш відомого бренду. Ви повинні розуміти, що великі фірми завжди дорожать своєю репутацією, для того щоб додавати в лаки неякісні компоненти. Саме тому, трохи переплативши за гарантію власного здоров'я, ніж взяти і заощадити і після витратити величезну кількість грошей на відновлення нігтів, які були зруйновані агресивним покриттям.

Перед тим як зробити покупку обов'язково розгляньте флакон : На флаконі не повинно бути, будь-яких тріщин і відколів. Дно флакона повинно бути обов'язково стійким і рівним. Форма флакона повинна бути без вигинів. Купуючи лаки, які розфасовані в фігурні упаковки, тоді ви ризикуєте, стати тією володаркою лаку, який може змінити текстуру, в результаті того що частина компонентів просто напросто нерівномірно розподілиться по стінках даного флакона.

Розмір і форма кришки , В тому числі і якість кисті. Щоб гідно оцінити пензлик, ви відкрийте флакон і акуратним рухом притисніть її до нігтя: правильна кисть прийме форму нігтя і майже повністю накриє його своїми ворсинками. За умови, що ви плануєте наносити лак, а створювати ще дизайн на нігтях за допомогою декількох відтінків покриття, тоді віддавайте перевагу лакам з тоненькими пензликами - ними ви зможе легше малювати.

Як дізнатися термін носіння лаку?
Напевно, не всім жінкам подобається наносити щодня нове покриття на нігті. Тому говорячи про довговічність лаку - напевно, одне з ключових якостей, яке впливає на вибір. Практично всі сучасні виробники, безперечно, обіцяють, що лак їх фірми буде носитися довго, але виявляється це не більше ніж простим рекламним трюком. Існує навіть кілька ознак, за якими ви зможете спробувати визначити заздалегідь термін служби покриття.

Звертаємо увагу на консистенцію продукту Дуже густий створює непотрібне пластичне покриття, яке починає дуже скоро змазуватися, тим самим роблячи манікюр досить неохайним.

Проаналізуємо густоту відтінку. Якщо потрібного для отримання яскравого кольору доведеться нанести кілька шарів лаку, можна сказати, що даний манікюр не прослужить більше двох днів. Пов'язано з тим, що зчеплення нанесеного лаку з нігтем значно зменшується пропорційно кількості шарів.

За умови того що ви хочете довговічності покриття обраного лаку, варто звернути свою увагу на більш популярний лак Shellac , Який тримається не менше трьох тижнів на наших нігтики. Стало це можливим завдяки технології, що дозволила поєднати в продукті властивості гелю, та й лаку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!