Осенний маникюр 2017 Осінь вже диктує свої правила і тенденції в модній індустрії - на піку популярності знаходяться насичені темні набряки, щільні тканини і покриття, складна фактура і обсяг. Це ставитися як до одягу, так і до косметики. Що стосується нейл-дизайну, то дизайнери віддають перевагу винним, бордовим, синім, коричневим і темно-зеленим відтінкам. Саме останній колір є найбільш складним і неоднозначним. Найменша помилка у виборі відтінку здатна зіпсувати навіть самий бездоганний образ. Але якщо правильно розставити акценти в манікюрі, то зелені відтінки зможуть правильно заграти.

Використання зеленого тону в манікюрі

Вдалий варіант зеленого відтінку прекрасно виглядає в одязі та макіяжі. Що стосується манікюру, то потрібно бути гранично обережним. Адже цей відтінок досить складний і важко поєднується з одягом.

Найоптимальніші варіанти манікюру з додаванням зеленого кольору:

1. Зелений френч. Френч є безпрограшним варіантом в будь-якому кольорі. Якщо брати зелений відтінок, то добре виглядатимуть темно-зелені кінчики, які декоровані золотом або сріблом.

2. Монотонний манікюр. Якщо це соло-манікюр, то варто вибирати смарагдовий, м'ятний або колір хакки. Вибір першого варіанту відтінку вимагає додаткового супроводу схожого відтінку в аксесуарах та одязі. Це саме той випадок, коли під манікюр вибирається колір сукні. З м'ятним варіантом все йде набагато простіше і легше. Такий манікюр можна поєднувати з будь-якими спокійними відтінками одягу, але тільки з блідими і холодними. І тільки колір хакки можна вважати універсальним.

3. Якщо в манікюрі використовується глиттер, то колір абсолютно не важливий. Манікюр з зеленим кольором може виконуватися вже блискучим лаком або поверх зеленого відтінку будуть просто наноситися блискітки.

4. Найбільш простий варіант використання зеленого кольору в манікюрі - це дизайн нігтів з використанням цього кольору. Дизайн може бути кілька варіантів - малюнок контактного кольору або навпаки це можуть бути яскраві акценти зеленого кольору.

5. Найбезпечніший спосіб використання зеленого - акцентування уваги на одному-двох пальцях. Таке рішення виглядати дуже свіжо і цікаво.

Головні тренди манікюру 2017

Кожен новий сезон диктує нові цікаві тенденції і рішення. Ця осінь не стала винятком. Розглянемо головні тренди нейл-індустрії відносно зелених відтінків.

Що стосується форми, то відмінностей і вимог немає. Але все ж вдало буде виглядати м'який квадрат або овал. Довжина краще середня, а ще краще коротка.

Найбільш актуальною варіацією стане темно-зелений манікюр. Причому краще вибрати максимально темний відтінок, який складно відрізнити від чорного. Припустимо варіант чорного лаку і зеленого Гліттера. У темному варіанті зелений лак буде практично універсальним.

Якщо кілька років тому темний лак на коротких нігтях був ознакою несмаку. Те відповідно до нових віянь саме темний колір на коротких нігтях буде ідеальним. Ще один тренд - використання ефекту битого скла. Такий варіант найбільш вдало виглядає в темному виконанні. Темно-зелений лак дає переливи синього, фіолетового і чорного.

Також не здає позицій фарбування в стилі омбре. Перехід чорного в насичений зелений виглядає зухвало і сміливо.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!