Особенности ухода за нарощенными ногтями У наш час красиві і здорові нігті - це досяжна мета, причому цього можна домогтися без тимчасових витрат, досить наростити нігті. Одне відвідування кваліфікованого майстра і ви перетворюєтеся в володарку ідеального манікюру. Але щоб нарощені нігті як можна довше залишалися привабливими потрібно правильно за ними доглядати. Щоб нігті були міцними, слід дотримуватися елементарних правил.

захист
Після нарощування штучні нігті потрібно також як і натуральні захищати від зовнішнього впливу.

Руки не повинні контактувати із засобами, що містять ацетон. Ацетон - це головний ворог акрилу і гелю. Тому коли ви вибираєте побутову хімію і рідина для зняття лаку потрібно уважно читати етикетки і склад компонентів кошти.

Варто відкласти в шухляду кусачки і ножиці. Форму і довжину штучних нігтів коректують полірувальної пилкою. Причому полірувальник повинен бути не простим, а зі спеціальним покриттям. Тільки інструменти, призначені для нарощених нігтів, дозволяють якісно усунути дефекти і не заподіяти шкоди нігтьової пластини.

На особливу увагу заслуговують засоби для покриття акрилових або гелевих нігтів. Потрібно використовувати тільки якісні лаки. Тому, коли ви купуєте лак потрібно звертати увагу на терміни придатності і консистенцію.

акуратність
Штучні нігті характеризуються високою міцністю. У тих ситуаціях, коли натуральні нігті могли тріснути, нарощені залишатимуться міцними. Незважаючи на це, не бажано піддавати штучні нігті сильним випробуванням. Наприклад, намагайтеся не ударятся нігтями про тверду поверхню. Вам варто бути з ними дуже акуратними. Важливо пам'ятати, що штучні нігті буквально припаяні до натуральних пластин. Якщо нарощені ніготь відірветься, то разом з ним відпаде частина натурального, причому це буде досить болісно.

Корекція нарощених нігтів
У перерві між корекціями нігтів не варто забувати про догляд за кутикулою. Для запобігання утворенню задирок і пом'якшення кутикули потрібно регулярно зволожувати і живити шкіру навколо нігтя за допомогою спеціальних масел з вітамінами. Якщо кутикула відростає занадто швидко рекомендується використовувати крему, які уповільнюють зростання. Такі кошти можна знайти в спеціалізованому магазині. Перед виконанням манікюру не потрібно занурювати кінчики пальців у ванночку, їх потрібно размягчать спеціальними оліями. Таким чином, знизиться ризик їх пошкодження.

Нарощені нігті доведеться коригувати один раз в три тижні, адже за цей час натуральні нігті встигають відрости, а форми в результаті цього слабшають. Утворилося простір потрібен час від часу покривати новою порцією матеріалу.

перепади температури
Штучні нігті досить чутливі до різких перепадів температур. Тому відвідування лазні або сауни має бути помірним. Тому не потрібно відразу після гарячої лазні занурюватися в басейн з холодною водою. Нігті від цього не зламаються, але може постраждати їх структура, що загрожує поломкою нігтя.

зламаний нігтик
Для штучних нігтів не прийнятним є апаратний манікюр, він їх робить ламкими і слабкими.

Якщо ви зламали ніготь, не варто в домашніх умовах намагатися від нього позбутися. Покриття видаляють за допомогою особливого складу. Процедура займає близько години. Недосвідчені і неакуратні руху можуть пошкодити нігті, в результаті чого вони стануть більш сухими, тонкими і ламкими. Тому турботу про нарощених нігтях потрібно довіряти тільки професіоналам.

Примітно те, що на штучних нігтях лак тримаються довше. Тому немає необхідності покривати штучні пластини товстим шаром лаку.

Доглядати за нарощеними нігтями не так вже й складно як здається на перший погляд. Досить просто акуратно з ними звертатися, використовувати якісні засоби і тільки в такому випадку ваші нігті прослужать вам довше.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!