Особенности выполнения СПА-маникюра в домашних условиях Руки постійно знаходяться на виду, тому дуже важливо, щоб вони були доглянутими і красивими. Саме ця частина тіла видає справжній вік жінки, тому варто приділити достатньо уваги догляду за цією частиною свого тіла. Салони краси пропонують велику кількість послуг, спрямованих на збереження краси та молодості рук. Однією з таких процедур є СПА-манікюр, який робить шкіру ніжною, шовковистою, а нігті здоровими і акуратними. Для досягнення подібного результату не потрібно звертатися до послуг фахівців. Якщо знати правила виконання процедури і дотримуватися їх, то манікюр можна виконати в домашніх умовах.

Що таке СПА-манікюр?

СПА-манікюр являє собою косметичну процедуру, яка спрямована на зволоження та живлення шкіри рук і нігтів. Шкіра, збагачена вітамінами, буде виглядати доглянутою і здоровою, нігті стануть міцними. У салонах краси така процедура отримала назву лікувального манікюру під час, якого майстер обробляє руки клієнта поживними засобами, обробляє кутикулу і оформляє нігті.

Комплекс СПА-процедур

Відсутня певна схема проведення СПА-процедур. Кожен майстер має свою технологію виконання косметичних заходів. Ознайомитися з етапами виконання процедура можна з запропонованої покрокової інструкції:

 1. Видалення старого декоративного покриття рідиною для зняття лаку без ацетону.
 2. Руки слід вимити з милом, щоб змити залишки засобу для зняття лаку.
 3. Руки обробляються антисептиком.
 4. Нігтям надається форма і на кутикулу наноситься спеціальний пом'якшувальний крем, який розчиняє омертвілі клітини шкіри. Під час СПА-манікюру здійснюються м'які і плавні рухи протягом процедури.
 5. Пальці занурюються в розчин, який складається з теплої води, морської солі та ефірних масел. Після того шкіра стає м'якою і вона готова до подальших процедур.
 6. Тепер можна переходити до видалення кутикули. Вона досить м'яка, тому процес пройде швидко і безболісно. Можна виконати манікюр без видалення кутикули, а пом'якшивши її і відсунувши апельсинової паличкою.
 7. Після цього здійснюється пілінг. Масажними рухами на шкіру слід нанести скраб, який видаляється частинки відмерлих клітин. Втирати крем з дрібними кристалами солі або подрібненої мигдальної шкаралупою потрібно до повного вбирання. Це дозволить ретельно очистити шкіру і поліпшити кровообіг. Після цього здійснюється лікувальний манікюр.
 8. На нігтьову пластину і кутикулу наноситься живильний засіб, що складається з масел, які зволожують і зміцнюють нігті. СПА-манікюр це розслаблююча процедура, тому на всіх етапах здійснюється масування пальців рук і нігтів;
 9. Завершується процедура нанесенням безбарвного лаку або декоративного покриття відповідного кольору.

СПА-манікюр може доповнюватися такими процедурами, як обгортання, парафінотерапія, виконання поживних масок, занурення рук в трав'яні настої.

Переваги СПА-манікюру

 • СПА-манікюр дарує насолоду, особливо якщо створити відповідну атмосферу: запалити свічки, включити приємну музику, використовувати ефірні масла;
 • Можливість суміщення СПА-манікюру з іншими косметичними процедурами;
 • Можливість проведення процедури в будь-який зручний час;
 • Контроль часу, який витрачається на виконання процедури.

Для якісного виконання СПА-манікюру потрібно придбати набір косметичних засобів.

Матеріали і інструменти, які потрібні для процедури:

 • Глибока ємність для виконання ванночки;
 • Морська сіль;
 • Скраб або пілінг;
 • Маска для рук;
 • Базове масло;
 • Ефірні масла;
 • Живильний крем;
 • Інструменти для виконання класичного манікюру.

Процедура практично не має недоліків. Але вона забирає багато часу. В середньому на повноцінний сеанс йде 1,5-2 години часу.

недоліки:

 • Необхідно купувати спеціальні пристосування для виконання процедури;
 • Доведеться уважно стежити за кожною дією. У салоні це робить професіонал, а в домашніх умовах потрібно контролювати процес самостійно;
 • Необхідно проводити підготовку до процедури.

Якщо розглянути всі недоліки домашнього виконання процедури, то складно назвати процедуру розслаблюючій, адже потрібно контролювати кожну дію і не випускати з уваги ні один з етапів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!