Педикюр: особенности и этапы выполнения Красиве кольорове покриття на ногах дозволяє не тільки їх прикрасити, а й захистити нігті. Завдяки сучасним засобам для педикюру можна зміцнити і підлікувати нігті.

Найбільш популярними покриттями для педикюру є гель-лаки та тверді лаки. Крім зовнішньої привабливості ці кошти стійкі до хімічних впливів і механічного стирання. Покриття утворюють на поверхні нігтьової пластини найтоншу плівку, що захищає їх. Також це дозволяє виконати дизайн будь-якої складності.

Етапи виконання педикюру
1. Роблять ванночку для нігтів з додаванням спеціальних засобів. Завдяки ванні пом'якшуються ороговілі і пересохлі ділянки, а кутикула і залишки шкіри легше видаляються.

2. Видаляють ороговілий шар шкіри, мозолі. Призводять нігті в порядок. На цьому етапі видаляють всі зайві ділянки грубої шкіри. Коректують форму нігтів.

Фахівці не рекомендують видаляти огрубілу шкіру бритвою, це загрожує порізами, занесенням інфекції та огрубіння шкіри. Для цих цілей існує окремий вид педикюру - апаратний.

Цей вид педикюру є цілком безпечною і безболісною процедурою, яка дозволяє зробити ніжки гладкими і м'якими. Після маніпуляцій рідко утворюються грубі і товсті натоптиші, а нігті довше зберігають акуратний і доглянутий вигляд.

3. Виконання масажу. Масаж - це не тільки приємна процедура, але також один з етапів виконання педикюру. Під впливом масажу стимулюється кровообіг. Масаж виконується з використанням спеціальних косметичних засобів фірми Nano Professional, які глибоко проникають в шкіру, живлять і зволожують її.

4. При необхідності використовують спеціальні засоби проти врослого нігтя.
Стан нігтів є важливим показником здоров'я людини. Якщо ніготь вражений грибкової інфекцією або вріс, це не тільки не естетично, але шкодить здоров'ю. Особливі методи дозволяють відкоригувати форму врослого нігтя, зміцнити і наростити нігтьові пластини, які втратили свій первинний зовнішній вигляд після лікування грибка. Перед нанесенням кольорового покриття на нігті наноситься спеціальне протигрибковий засіб.

5. Можна використовувати як звичайні лаки, так і гель-лак або твердий лак. Використання таких покриттів дозволяє отримати рівні глянцеві нігті, які зберігають свій зовнішній вигляд досить довго.

Матеріали для покриття
За допомогою гель-лаку можна створити на нігтях художній розпис, яка буде привабливо виглядати, і триматися до наступного педикюру.

Після відвідин кваліфікованого майстра, педикюр перестане бути рутиною, а перетворитися в приємну процедуру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!