Педикюр, подходящий под маникюр. У літню пору в манікюрі можна використовувати все найефектніше і яскраве. Звичайно ж, це різноманітні фрукти, квіти, метелики, морські чудові теми (пальми, черепашки, рибки), шкури тварин і рептилій (зебра, леопард, тигр), а також дуже яскрава абстракція з соковитих контрастних кольорів. Це все можливо виконати не тільки в звичних все тонах, але і цілком поекспериментувати з приголомшливою різною колірною гамою. Наприклад, леопард в яскраво-малиновому або блакитному виконанні дуже приємно зможе освіжити, особливо тих людей, кому за службовим своєї служби або роботи потрібно дотримуватися офісний строгий дрес-код і носити тільки коротенькі нігті, манікюр в пастельних тонах або френч.

Досвідченим майстрам з манікюру, краще завчасно підготувати кілька варіантів ліплення або розпису по різним мотивам на прозорого кольору типсах. Після того, як ваша клієнтка точно визначилася з основним кольором, прикладаючи вам раніше зроблені тпси, можна швидко і легко підібрати необхідний дизайн. Постарайтеся підготувати не стільки важкі, скільки ефектні і дуже швидкі дизайни, а найголовніше - потрібно заздалегідь повністю продумати варіанти педикюру до даних дизайнам.

Дизайни на педикюрі.
Як же перенести з рук дизайни на ноги, щоб це виглядало красиво і гармонійно? Найперше, на що необхідно звернути свою увагу, так це форма нігтів на ногах, чи достатньо довге нігтьове ложе клієнтки, рівні чи нігті або ж на них є дефект, наприклад, вгору зростаючі нігті.

Так, наприклад, якщо нігтьове ложе без виражених дефектів, можна без обмежень виконати скоєно будь-який дизайн, потрібно всього лише правильно дотримуватися всі пропорції. Для додання найбільшої гармонійності потрібно всіляко уникати дизайн із застосуванням манікюру-френч, а також таких, де сама розпис буде розташована нижче лінії посмішки на ногтях- оскільки на ногах даний район значною мірою коротше і повторити таку ж саму розпис буде вкрай важко. Набагато ефектніше і гармонійніше виглядатиме френч-педикюр і френч-манікюр, де сама розпис буде розміщуватися або по самому центру нігтя, або вище «Лінії посмішки». Якщо це природні натуральні нігті, можливо застосовувати гель-лак і прикрасити даний дизайн різноманітними квітами.

Якщо ж на ногах проблемні нігті, які ростуть вгору, або вони широкі і короткі, використовувати френч не рекомендується, оскільки це ще більше візуально вкороти і розширить нігті, який підкреслив при цьому дефект вгору зростаючого нігтя. В такому випадку просто ідеально буде відкоригувати всі мають недоліки за допомогою нарощування нігтів.

Шлях ваш манікюр і педикюр випромінює завжди красу, оригінальність і пишність!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!