Польза глицерина для рук и рецепты с его использованием Наші руки постійно піддаються впливу негативних внутрішніх і зовнішніх факторів, які негативно позначаються на їхньому фінансовому стані, роблячи її грубою і шорсткою. В даний час існує достатня кількість різних засобів, які призначені для догляду за руками. І практично всі вони мають в своєму складі гліцерин, який зволожує і пом'якшує шкіру.

Крім косметичних засобів, які продаються в уже готовому вигляді, досить затребувані домашні засоби по догляду за руками, в складі яких є гліцерин.

Корисні властивості гліцерину

Гліцерин має цілющі властивості. Він особливо корисний для шкіри, яка вимагає постійно догляду та захисту. Але ми зупинимося на найбільш важливих і відомих.

Гліцерин наділений зволожуючими властивостями, які стають очевидними тільки в разі постійного застосування. Він робить шкіру менш сухий, справляється з тьмяністю, насичує її вологою і запобігає її пересихання в результаті морозу і сонця.

Гліцерин також має захисні властивості. Постійне використання коштів з гліцерином захищає шкіру, зберігає її цілісність, запобігає появі дрібних тріщин, які з'являються в результаті пересихання і нестачі вологи.

Додатково до всього гліцерин очищає шкіру рук, ефективно усуває з її поверхні пил, яка забиває пори. У тих випадках, коли звичайна вода стає безсилою, допомагає гліцерин. Протирання рук водним розчином гліцерину вдасться швидко і якісно очистити шкіру.

Не можна також залишити без уваги живлення шкіри, яке забезпечується також завдяки гліцерину. Він не тільки підтримує водний баланс в шкірі, але і зберігає її цілісність і робить її гладкою. Постійне використання гліцерину в догляді за руками зможе зберегти її здоров'я і красу.

Ще однією властивістю є видалення плям з поверхні шкірних покривів. При тривалому використанні гліцерин здатний впоратися з акне і зробити шкіру чистою.

Використання гліцерину

Зазвичай гліцерин додають в домашні маски і ванночки, які швидко і просто приготувати. Ефект від їх застосування буде тривалим.

Для приготування картопляної маски з гліцерином необхідно зварити одну картоплину середнього розміру, остудити її, очистити і потовкти до отримання кремоподібної маси. Після цього додають чайну ложку гліцерину, все ретельно розмішують і наносять на руки. Необхідно їх укутати поліетиленом і надіти тонкі рукавички. Руки додатково утеплюють вовняними або звичайними рукавичками. Маску витримують протягом півгодини.

Також популярні ванночки з гліцерином. Спосіб приготування досить простий. У половині літра теплої води розчиняють столову ложку гліцерину і дві столові ложки крохмалю. Всі компоненти ретельно перемішують і занурюють в них руки. Процедура триватиме поки ванночка не охолоне.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!